Slovenija /slovenija/crna-kronika
3025 ogledov

V 99. letu umrl partizan, ki je na Menini planini rešil svojih 500 borcev

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dusan21 13:51 05.junij 2021.

    Nič ne piše, kako jih je rešil, predvidevam da je pri Lufthanzi naročil Boing 747 in jin odpeljal v San Domingo na burger. Da sd ne hvalim pred ovensko javnostjo, moja skromnost je konec decenbra 41, rešila 7 bataljonov partizanov ...prikaži več iz ljubljanske kotline in jih varno, brez enega žulja pripeljal v Bugojno k Safeti na kordon blue

  • ode 13:04 06.junij 2021.

    Najboljši so padli, je dejal Stane Semič - Daki. Skrivači so pa preživeli in ob koncu vojne prikorakali iz svojih lukenj kot zmagovalci. Kdor se je res boril in jurišal iz bitke v bitko, kot kaže rdeča zgodovina in filmi, ...prikaži več ni mogel preživeti.

  • Stane Adamič 14:05 05.junij 2021.

    Kdo pa še verjame tem pravljicam? (Pazi, metak! O spasio si mi život?). HA, HA...

  • kapibara 15:18 05.junij 2021.

    Umrl ŽAL prepozno: On pa rešil soborce(bežali prad vragom), pred elitno SS divizijo.,.?? Njegova zasluga je edinole ta, da sa planina imenuje po njemu: ME-NI_NA- planini..

  • MK 18:11 07.junij 2021.

    Mene zanima ali je umetnine tudi rešil pred Židi? Vsaj 1000 jih mora biti. Kot bi živel v Narodni galeriji.

  • MK 18:12 07.junij 2021.

    A ni to tisti ki je dal pobit 7 člansko družino s 4 mesečnim dojenčkom?

  • ode 08:25 06.junij 2021.

    Zato pa je imel 75 let privilegijev v zahvalo za svoja junaštva, ko je reševal svet pred nacizmom, bajno penzijo + prednostne vrhunske zdravstvene obravnave, namenjene rdeči eliti. Zato pa je dočakal 99 let.

    • Avatar Leon
      Leon 11:49 06.junij 2021.

      Morda je imel 76 privilegijev .....,vendar si je svoje pravice priboril z junaštvom in z orožjem v roki . Kaj si ti prispeval za to družbo ?

    • MK 18:14 07.junij 2021.

      Pobijal Žide in meščane Ljubljane? Takim danes pravimo hudodelec.

  • kapibara 15:20 05.junij 2021.

    Čakam.. pa čakam.. prideta tudi ZidareviĆ , ter Perkmandelc..- kljub temu, da se jih še sam Satan otepa..

  • Avatar Leon
    Leon 11:45 06.junij 2021.

    Imam vprašanje za preCednika Pahorja. Ali se bo udeležil pogreba partizana Franca Severja Frante po tem ,ko se je priklonil domobrancem v Kočevskem Rogu ?

  • mina6 19:03 05.junij 2021.

    Njegova velesposobnost in velejunaštvo filmano v znanstveni fantastiki. Vsak si vzame k srcu. Ali kam drugam.

  • Brittney_Larsen 16:07 05.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil 0dličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Friderik1950 16:34 05.junij 2021.

    Rad se pošalim, ne maram pa neumnih komentarjev, oziroma razlag. Franta je bil človek na mestu, kot se reče. Razumljen kot poštenjak, ki je še v poznih letih z optimizmom razlagal bodočnost Slovenije.

    • kapibara 19:29 05.junij 2021.

      I MIrko I Slavko sta pričela nebuloze..

    • MK 18:13 07.junij 2021.

      Je dal premoženje Narodni galerjji ali Židovski skupnosti?

  • krucefiks 21:09 05.junij 2021.

    in potem so ga cepili pa konec zgodbe

  • Avatar Leon
    Leon 15:33 05.junij 2021.

    Osemnajstletni je leta 1941 vstopil v Grosupeljsko četo. Bil je bil komisar Cankarjeve brigade, vzhodnega koroškega odreda, Šercerjeve brigade in komandant Zidanškove brigade ter operativnega štaba Šlandrove in Zidanškove brigade. Osvoboditev je doživel na Koroškem kot major Jugoslovanske armade. Trinajst ...prikaži več let je bil generalni direktor Aerodroma Ljubljana – Pulj in potem do upokojitve direktor podjetja Inex Adria Airways. Nepreklicno je odstopil po letalski nesreči na Korziki. SLAVA MU VEČNA !

    • kapibara 19:30 05.junij 2021.

      18 letni je komaj kožico začel premikat..

    • kapibara 19:32 05.junij 2021.

      Kako so vsa ta veleumne državna podjetja z zaposlitvijo "borcev" končala- kolaps... Narod pa naj rešuje..

    • MK 18:12 07.junij 2021.

      Nakradel je več kot 500 slik. Slava mu pravijo potomci...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.