Avto /avto/iz-druge-roke
73908 ogledov

V avtu se mi je prižgala opozorilna lučka s simbolom želve

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 07:21 05.november 2022.

    Člani SDS bodite pozorni na podobo rdeče oslovske glave, ki vam utripa desno spodaj na armaturi..

    • Toma 07:37 05.november 2022.

      Nisem član nobene stranke ampak, če je ta simbol rdeč, potem je vsekakor na LEVI strani!

    • Avatar luckyss
      luckyss 07:45 05.november 2022.

      Mogoče je tako kot z Janezom, skrajno rdeč pa je skrajno desno, sicer zgoraj..

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:43 05.november 2022.

      luckyss ,😂😂😂

    • Avatar SS666
      SS666 10:16 05.november 2022.

      Sem glih včeraj lepo zložil zavarovalno polico in zeleno karto..... .Sam kaj,ko ne gre vse po načrtih. Sem z levo roko držal kuhalno desko,na njej z olfa nožem obrezoval "green card".... .Desnica brez občutka in mi je pol zdrsnila,tako da ...prikaži veča sem si prerezal arterijo na levem zapestju.... .

    • Avatar SS666
      SS666 10:18 05.november 2022.

      No,pol se je zadeva uredila.Sem dal roko hitro v krop( govejo juhico) in je zakrknilo.

    • matermila 11:03 05.november 2022.

      In kaj dela tvoj portret na armaturki? Verjetno hoče proizvajalec s tem povedati, da je med konji tudi en osel.

    • Skias 11:29 05.november 2022.

      Bi rekel, da imaste eni še vojno glede leve in desne polovice postelje tako ste obsedeni z politiko. Najbolje je, da kar poiščite strokovno pomoč v zvezi obsesije levi desni!

    • Avatar luckyss
      luckyss 17:16 05.november 2022.

      Ni važno lev ali desen, ampak je dejstvo, da se večina golazni grupira v SDS.. Skrajni komunist gre s pohoda v Titove Jajce direktno past cerkvene ovce...Pa tega še v Butalah ni možno...In ti si pač kreten Skias, če bi ...prikaži več bi rad apolitično jamral v svetu političnih skrajnežev..

    • Skias 08:25 07.november 2022.

      Lucky se vidi, da nimaš pojma. Na desni je ogromno "domobrancev" leva pa je rdeča, da bolj rdeča ne more bit, ko pa pridejo pred župnika pa oboji skup držijo roke tako, da o tem razpravljat kdo je kdo je ...prikaži več zguba časa šteje samo jak dobrega naredijo za ljudi v tej državi. Par dni nazaj sta bila 2 praznika in ko vidiš ali bolje rečeno ne vidiš niti 1 zastave tam kjer običajno so se lahko vprašamo kako nizko smo padli!

  • jan631 10:32 05.november 2022.

    luckyss, res si gnida, poln sovraštva in mržnje. Se mi kar smiliš ko gledam kakšne nebuloze objavljaš. Rad bi ti sporočil, če še ne veš, da je v Sloveniji zdravstvo dostopno vsem zato ti svetujem, da si čim prej poiščeš pomoč.

    • Skias 11:33 05.november 2022.

      Jan se strinjam s tabo samo hudič je, da ni edina, ki ima fobijo glede leve in desne. Hmm a si predstavljaš, ko mora zaviti obvezno desno! Najvrjetneje stopi ven nadere tablo obvezna smer in gor napiše SDS 🤣 sicer ...prikaži več pa to leva desna je hid zdravstni problem!

  • Skias 11:36 05.november 2022.

    Želva no na nek način razumljivo je pa tudi razumljivo, da se ogromno ljudi tega znaka ne bo včakalo, ker so cene avtov preprosto pre visoko enako velja za njihove proizvajalce.

  • Gandolf 10:02 05.november 2022.

    Revež! Poln si strahov kadar ne držiš rdeče zvezde v roki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.