Svet
69 ogledov

V Bruslju sedem aretacij

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drejca1 23:25 15.november 2015.

    Berem srbski Blic...najbolj direkt povedo vse, brez cenzure in brisanja... tole sem našla in me je grozaVijesti ummeta........časopis isisa v BIH

  • McBobo 20:39 15.november 2015.

    Če je pred 3 meseci že poizkusil izvesti napad, kaj je tak človek sploh delal na prostosti?Uvesti smrtno kazen za take brez milosti.

  • MihaMB 20:54 15.november 2015.

    Demokracija, človekove pravice, socialno varstvo....nam Evropejcem na videz vsakdanje stvari, ki pa so Evropo pripeljale do tam, kjer je. Neodločni levi politiki se bodo morali posloviti, Evropo pa bomo morali zaščititi podobno kot so zaščitene Avstralija, ZDA, Nova Zelandija....ali ...prikaži več pa nas več ne bo. Žal.

  • Poldek 19:12 15.november 2015.

    Čudno, zdaj pa naenkrat ugotavljajo, da so policiji znani že od prej!

  • mph 23:51 15.november 2015.

    Khm, tebi izgledajo Obama, Merklova, ... levičarji?

  • mph 16:34 16.november 2015.

    Nič čudno, smo pač tako zelo civilizirani, da bolje, da jih umre 130 in da je pohabljenih še kaj takega, kot pa, da bi takšnemu kršili človekove pravice.

  • jakec1575 21:32 15.november 2015.

    Kako mobiliziras mnozice in javnost? Da vidijo kri. Problem je samo v tem ker Z ze 14 let resuje problem na enak nacin. tezko je pricakovati drugacen rezultat. In sedaj gre Francija po poti ZDA. 150 civilistov je le 150 ...prikaži več nepomembnih kmetov na šahovnici in to je nabolj grozno. Tako kot je interent svet povezal smo defacto povezani. Kaj je kdo mislil, da bo Sirija ostala v Siriji. Afganistanski posegi so v 30 letih iz sekularne države naredili burkasto državo s šeriatom izven večjih mest. Irak takisto. Zahod je s svojim neodgovornim delovanjem ustvaril vse teroristicne skupine. Tudi v Afriki z neodgovornim izkoriscanjem in vojnami. Vse je povezano. Vsi smo povezani.

  • mph 23:55 15.november 2015.

    Pa, da ne bo pomote, kot levičar sem zgrožen nad norostjo levih strank, Mladine in še bi se našlo. Eno je pomagat otrokom in redkim res pomoči potrebnim, drugo pa je na račun navadnih imigrantov, rušit stanje v lastni državi. ...prikaži več Evropa je krvavela stoletja, da imamo kar imamo, doli so se tudi brez Amerike pobijali muslimani med sabo, ker imajo pač to v bukvici zapisano, zdaj pa bi radi še tukaj. Islam ima ogromno skupnih elementov z nacizmom, pa zanimivo ni prepovedan.

  • 108 22:23 15.november 2015.

    strinjam se

  • 108 22:56 15.november 2015.

    http://www.slovenskenovice.si/bizarno/foto-skandal-v-gimnaziji-dijaki-koliko-beguncev-je-treba-vreci-v-morjePonosen sem,]Lep pozdrav iz Polskja

  • Ferluci 07:32 16.november 2015.

    Ni čudno. Takšnih je večina, na desettisoče jih pa ne moreš zapret.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.