Slovenija
12625 ogledov

Bralka ne more verjeti: "Urejali so strugo, na okolico pa pozabili?"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 13:17 30.oktober 2023.

    Bralka, grablje v roke in urejaj. Jaz se še spomnim raznih akcij "zelena straža", pa športnih dnevov v OŠ, ko smo čistili okolico šole...in glej ga zlomka, niti en od sošolcev ali sošolk ni imel motenj hranjenja, posebnih potreb, teh ...prikaži več in oni sindromov, noben ni imel odločbe sodišča ali CSD-ja da ne more urejati, vsi smo lahko in vsi smo bili zdravi.

    • Avatar Leon
      Leon 13:43 30.oktober 2023.

      Namesto telefona prijeti za loptke in urediti okolico .

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:32 30.oktober 2023.

      Sam ne smeš ničesar urejat kjer je občinsko oz. državno,razen če dobiš dovoljenje

  • Avatar Firefly
    Firefly 18:10 30.oktober 2023.

    Verjamem, vsi bi imeli urejeno,najbolj pa cvilijo tisti, kateri bi radi, da jim to drugi uredijo

  • HayekF 20:28 30.oktober 2023.

    Pri nas isto, počistijo drevje in grmačje ob potokih, pa ga odvržejo na travnik, da se ta zarašča. Naj opravijo delo do konca.

  • rd2dmk2 21:38 30.oktober 2023.

    hm.. če veje drevesa iz sosedove parcele štrlijo na mojo parcelo jih lahko porežem ali ne. lahko. pa da jih bom še odvažal ?ne, se mi ne da, jih bom vrgel sosedu, ki lenuhari , pa naj jih sam pospravi ...prikaži več vsaj, če jih noče že porezat. za veje ki segajo na javno površino je celo kazen, če se sam ne potrudiš. in tukaj ob vodi je menda enako. sicer se neki vodno gospodarska skupnost lahko pridušao sečnji zdravih dreves in kmetisko gozdarska skupnost da se ne sme uničevati zelenja zaradi gnezdenja

  • jakec42 13:22 30.oktober 2023.

    Če so koncesionarji za urejanje vodotokov,torej plačani,naj delo tudi opravijo!!

    • Avatar Leon
      Leon 17:26 30.oktober 2023.

      Najprej naj voda odteče ....zakaj panika .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.