Slovenija
107822 ogledov

4000 evrov neto za 5 ur dela dnevno, mobilni telefon je prepovedan

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Palson 14:09 25.december 2023.

    Kar seveda ni res.. (so pa to vsaj družine z vrednotami, ne izdajalci).

  • Antivaxer 13:29 25.december 2023.

    Ne bodite nevoščljivi, saj jih bo kmalu zamenjala umetna inteligenca! No ja, tako kot večino nas...

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 09:02 25.december 2023.

    "Ni nam ušlo, da je večina zaposlenih moških. Sogovorniki poudarijo, da spol pri uspešnosti opravljanja tega poklica ne igra vloge".......To ne drži. Gre za zelo stresno delo in v kritičnih trenutkih je panika smrtonosna...Zato moški, ker jih je evolucija opremila ...prikaži več z manj panike, saj pri lovu ni bilo pametno odvreči kopja in se spustiti v beg....Nasprotno, je bilo pri nabiralkah potrebno pravi čas "potegniti črto"...

    • slavauk22 09:09 25.december 2023.

      to delo sploh ni stresno in tudi odgovornost je minimalna........tukaj samo spremljaš promet v zraku in to je to,,,,,,,še preveč plačano glede režim dela

    • Francs 09:13 25.december 2023.

      Imate prav , feministkam pa vaša razlaga ne bo všeč 😄

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 09:23 25.december 2023.

      Slavauk....zate je itak razumljivo da pišeš neumnosti kot SDSsovc in kreten... https://www.csmonitor.com/USA/2010/0811/Top-5-most-stressful-jobs/Air-traffic-controller

    • slavauk22 09:43 25.december 2023.

      zanimivo da si prilepil ameriški članek, si reku da ne verjameš nič zahodnjim medijam :=)

    • zdrej 09:49 25.december 2023.

      @Lucky ne rabiš bit tako levičarko nesramen. Se pa delno strinjam glede žensk. Ženske imajo ponavadi probleme s takimi zadevami. Med določeno krizno situacijo v Sloveniji so morali zamenjati skoraj celoten klicni center iz ženskega na moškega, ker so se ...prikaži veče ženske čustveno sesuvale. Vendar ne vse.

    • zdrej 09:50 25.december 2023.

      Po čem to sklepaš, da ni stresno delo? Zbranost mora biti tistih par ur na vrhuncu. In že samo to je precej zahtevno.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 09:53 25.december 2023.

      kreten 22....Delo, ki ga članek obravnava je enako v ZDA, Albaniji in pri nas...In kar se tiče medijev je treba imeti zdrav razum, da ločiš zrnje od plev...To za vas prikletnike na Trstenjakovi seveda ni možno...

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 09:57 25.december 2023.

      In evo za zarukanca še slovenski vir, ki navaja stresnost tega poklica.. https://www.mojaizbira.si/poklici/kontrolor-letenja

    • albert 10:05 25.december 2023.

      Sem SDS ovec vsak dan gledam Flightradar24 zraven jem kokice in ni popolnoma nič stresno. Delam pa zastonj.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 14:41 25.december 2023.

      lucky točno to,kar se tiče žensk. V mojem oddelku sva dva,jaz in sodelavka,ko mene ni,pa če pride kakšen rukar glede dokumentacije uredit je ženska kot kura brez glave,leta okoli in dela paniko,pa še to glede plačne diskriminacije ,ženska ima večjo ...prikaži več plačo kot jaz!!! Na koncu moram itak jaz vse urediti!!!

  • jakec1575 18:15 25.december 2023.

    Verjamem, da je bilo to delo nekoc veliko bolj stresno kot danes, kjer imas podporo racunalnikov in podsistemov alarmov, vseeno pa ne bi delal tega nikoli. Ga ni denarja. 6000 jurjev veliko lazje zasluzis drugje z veliko manj stresa. in ...prikaži več predvsem si lahko veliko lazje organiziras daljsi dopust. Denar sploh ni vse. Osebna svoboda je.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:03 25.december 2023.

    Poznam dva ki delata tu. Oba izredno naduta , vsi ostali smo izmeček , luzerji in podobno . On pa za 5 ur dnevno kasira tud čez 5 jurjev na mesec in se norčujejo iz ostalih. To je priviligirana kasta ...prikaži več brez empatije do drugih.

    • albert 10:06 25.december 2023.

      Verjamem, nekateri v slo so začeli igrati bogove.

  • gremo 13:31 25.december 2023.

    1500e za to je delo povsem zadosti šefu vodji pa dat 12.000e .V Somaliji Čadu bi imeli 900e delo je kot vsako drugo zahtevno nič posebnega vse se dela po šablonih vnaprej določenih.

    • Orto 13:53 25.december 2023.

      Gremo, vse in še več o tebi pove tvoje znanje materinega jezika, da o vsebini zapisanega niti ne izgubljam besed.

  • Avatar Garancija
    Garancija 14:54 25.december 2023.

    Za to službo moraš biti njihov

  • bobubob 14:15 26.december 2023.

    Me prav zanima, kako izgleda najava - oz. kako informirajo državo, kaj vozijo preko njenega ozemlja. https://ibt.hr/ako-se-ovo-nastavi-gotovi-smo-bozidar-kemic-i-tihomir-tot-podcast-matrix-tv-8/

  • Anja1956 10:13 25.december 2023.

    Ponavadi izberejo kandidata s pedigrejem ! V družini morajo biti borci NOB!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.