Avto
10733 ogledov

Podražitev avtomobilskih zavarovanj in morda še ni konec

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janez_vindon 08:08 16.maj 2023.

    čisto sprenevedanje "da dražijo, ker so se podražili avto" Govor je zakaj se je moj 10 let stari avto pri Generali-ju podražilo za cca 100 €?? Na Avto Krki mi je za okencem dejala inflacija, pa la bla bla. Pse ...prikaži veče ne sem šel cca 100 oddaljeno agencijo, kjer zastopajo več zavarovalnic, pa sem zaposleni djal, če mi lahko malo pogleda pri kateri zavarovalnici bo naj ugodneje. No našla mi je zavarovalnico isti obseg zavarovanja, pa cca 20 € manj. Sklep tega, če si zvest neki zavarovalnici preplačaš.

    • hudini 08:37 16.maj 2023.

      20€ je pa res veliko manj,kot vidiš imajo kartelni dogovor

  • duc1 07:30 16.maj 2023.

    Lažejo da se cena kasko zavarovanja z starostjo avtomobila manjša.

  • rd2dmk2 07:31 16.maj 2023.

    in zakaj se avto draži ? ja verjetno zaradi 18 zvočnikov bang and olufsen in tiste table zraven volana. in to mogoče rabimo ? še čudno da se cankarjev dom ne pritoži, ker nima publike, saj vsak lahko ima koncert ...prikaži več v svoji ničvredni škatli. in včasih jena avtu crknila žarnica. dons pa led matrični sistem. žarnico si sam zamenjal, za tole led tehniko pa bomo plačevali drage mehaničarke storitve in drago zavarovanje. p.s. nekoč je bila žarnica potrošnimaterial izvzeta iz tavarovanj. naj bo led tudi !

    • rd2dmk2 07:53 16.maj 2023.

      kz ni vse v inflaciji in denarju, ki nima pokritja.. problem je v tem da v avtu imamo stari, ki jih ne rabimo, so pa del cene avta.. in za povrh je to tiso kar najbolj draži avto in servisiranje. ...prikaži več samo primer nadzorovanje tlaka v pnevmatikah. včasih je vulkanizer vedno ob menjavi zamenjal tisti ventilček. a zdej veš kolk stane tista merilno kontrolna reč ? in kaj dela ? štalo. ker običajne voznik ne ve kaj z njo počet pa hodi na servis ko zagori luč. je pa treba samo gume redno pumpat.

  • wolfenstein 09:34 16.maj 2023.

    Pričakovano. Je treba nadoknaditi propadel biznis z dopolnilnimi zdravstvenimi zavarovanji, zato bo dražje zavavrovanje za avtomobile in nepremičnine.

  • Avatar lopov
    lopov 09:13 16.maj 2023.

    ZAVAROVALNICA JE VREČA BREZ DNA.. IZGOVOROV ZAKAJ DA IN ZAKAJ NE PA NA MILJONE

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:34 16.maj 2023.

    Pravkar avtomobilsko zavarovanje plačal in je 30% dražje kot lani ,popolnoma enak paket.Lepo nas kuhajo kot žabe in dosegajo visoke cene .EUnija je v vsem svojem sijaju in blišču ,Čez cca 10 let bo spet tako,ni problem lačnega nasitit,ampak sitega ...prikaži veča in to bo vedno problem,ker jim dovolimo.

  • Naklonsky 10:38 16.maj 2023.

    Če je uradna poprečna inflacija 10%, so cene storitev bistveno višje. In če so se povišale plače in je pričakovan dvig plač, je jasno da se vse cene vkalkulirajo vnaprej. A je realni sektor nor, da bo delal z izgubo ...prikaži več ali bo težil k dobičku? Tržno gospodarstvo ima svoje zakonitosti. Težava je v tem, ker nekatere politike bolj slabo razumejo vpliv gospodarstva na standard prebivalstva.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:59 16.maj 2023.

    Kaj smo res mislili, da se to ne bo zgodilo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.