Slovenija
56264 ogledov

Prebivalcem je prekipelo, zato so zahtevali to

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:41 23.december 2023.

    Sicer sem na strani prebivalcev v starem delu Ljubljane, ampak. da majo stanovanja tam morajo tole vse skup vzeti v zakup, saj vsak zagovarja svoje interese, tko, kot povssod v Sloveniji! Je pa rešitev, prodajo naj stanovanja v centru in ...prikaži več se z izkupičkom, ki ne bo majhen preselijo na obrobje "najlepšega mesta" na svetu!!

    • Puklastimiha 15:09 23.december 2023.

      A bejz no ? Jaz imam drugacen predlog. Naj se samo spostujejo zakoni o redu in miru, in balkan in cigajnarija ven, raus ! Luckarji ste dobrodosli do trenutka, ko se vedete spodobno in ne zacenjate razgrajati in noreti. Tako ...prikaži večko enostavno je to. Saj smo pravna drzava ?!?

  • Mehtilda 11:38 23.december 2023.

    Se strinjam. Življenje v centru pač prinaša tudi to s sabo, so se zgleda med korono malo razvadili.

  • albert 09:13 23.december 2023.

    Stari del Ljubljane nikoli ni bil spalno naselje včasih ljudi to ni motilo. Danes pa bi radi mir preselite se.

    • johan 13:30 23.december 2023.

      Ko prideš na podeželje, so pa traktorji, žage,... Kar neka floskula o tem, "preselite se".

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:03 23.december 2023.

      Točno to johan,druga mantra je pa "pa si najdi novo službo"!!!

  • Puklastimiha 09:37 23.december 2023.

    Kaj pa ti albert ves, kaj koga moti ? Poklici trubace pred tvoje stanovanje in naj ti nazigajo cel dan in celo noc. Med pavzo naj ti zaigra se sumadinac na harmoniko, in ne mores vec zanikati, da si globoko ...prikaži več na balkanu. Pod okno naj ti kaksen momo zakuri zar za cevape in klobase, tako da bo dozivetje popolno. Prav tako ne pozabi poklicati tudi razbojnika Zorana s farmacevtko, ali brez, in seveda Miklavza z rdeco zvezdo !

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:33 23.december 2023.

    Čisto pravilno

  • Grof 07:14 24.december 2023.

    Berem, cvetača Spomenka Hribar govori o enotnosti, halooo, kot banana in čebula, …

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 21:57 23.december 2023.

    Vsi, ki majo stanovanja v centru se nočejo odreči prihodkom od oddaje turistom , saj je to trenutno najdonosnejša panoga v turizmu! Imajo pa v večini ti ljudje še kje kakšno stanovanje, kjer lahko v miru prespijo tole norijo okoli ...prikaži več novega leta in božiča!!

  • andrej084 16:14 23.december 2023.

    Ne vem, zakaj sploh ti koncerti na prostem? Zoki naj jih povabi s sebi domov. Stojnice pa vetjetno niso moteče.

  • rd2dmk2 09:54 23.december 2023.

    eh ja Feri je malo drugače imel v mislih ko je napisal :povabi me v mesto , ko drugi že spijo, mi zjutraj pod okno pripelji cigane. in taki ljudje imajo verjetno vikend nekje daleč in potem težijo domačinom, ker ...prikaži večr jim petelin krati spanec , ko pa sami žurajo in petardirajo pa je vse ok.

  • Avatar karjola
    karjola 14:04 23.december 2023.

    sami ste hoteli zokija. zdaj naj vam še uspavanko zapoje

  • jakec1575 10:18 23.december 2023.

    Prevec je lokalov na prostem. Turisti in mescani gledajo 1mesec te zacasne gradnje. Ne vem. Preserc bi moral bit prazen ali pa omejeno stevilo. Vse ima svoj limit.

  • Kmodri 12:15 23.december 2023.

    Prav imajo. Naj Zoki v rodnem kraju predvaja svoj glasbeni izbor.

  • DasAuto 17:26 23.december 2023.

    Toliko govorjenja, ampak Ljubljana niti ni zelo lepo okrašena. Sem videl par mest že, ki so veliko lepša...

    • Avatar jate
      jate 20:13 23.december 2023.

      kaj ima veze okrasitev z glasno muziko

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 13:48 23.december 2023.

    @Methilda S čim se pa ti strinjaš? Tvoje sporočilo je brez repa in glave, da o trupu ne govorimo!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.