Pod streho /pod-streho/na-vrtu
37658 ogledov

Velika sprememba pri zavarovanju, to sporoča zavarovalnica

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 09:27 06.april 2024.

    Zavarovalnice hočejo samo denar,ko pa pride do škode pa komplicirajo na vse načine,samo da ne bi plačali kar je zavarovano!

  • sandi76 09:46 06.april 2024.

    Še malo, pa bodo zavarovali samo npr nove stavbe, nov avto ampak ne za primer nesreče, zdrave ljudi, zaščitene poljščine.... samo , da ne bo plačila rizika. Kaj ne obstaja zavarovanje ravno za take primere, če se ti pojavi škoda ...prikaži večda ??? A ja, ne, zavarovanje je namenjeno kopičenju dobička zavarovalnic, očitno !

    • Toma 20:00 06.april 2024.

      Zdrave ljudi? Ta bo po novem težka,saj te ne bodo smeli vprašati, če si kaj bolan! Torej bodo tudi to zavarovanje primorani ukiniti!

  • jakec1575 09:46 06.april 2024.

    picke oportunisticne. katerih edini produkt je kraja za lasten zep.

  • atamama 08:20 06.april 2024.

    Nič hudega, so se zavarovalnice sosednjih držav prilagodile s ponudbo tudi za slovenski trg. Pa moram povedati, da sem prisostvoval ogledu škode po toči. Jezikovna bariera je malo problem za kmeta vendar cenitev izvedena strokovno in natančno. In škoda povrnjena ...prikaži več skladno s pogoji na polici.

  • AMEX_No_Thanks 08:42 06.april 2024.

    Mi bi zavarovali bolj kaj takega, za kar je velika verjetnosti, da se ne more zgoditi. Všeč nam je dobiček in ne vaša sigurnost.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:05 06.april 2024.

    Pa še to,zakaj moramo mi plačevati cestnino,če smo pa mi dali denar za njih.

  • jurij2 07:57 06.april 2024.

    Zavarujwmo samo proti pozebi v sagari proti poplavam na vrh hriba.vse ostali odpade.nJprej vsi zavarovat ko nam to uspe ukinit zavarovanje.mali vec postene prakse pri zavarovalnicah.dolga leta smo placevalu avtomibilsko zav

    • munja 09:19 06.april 2024.

      jurij2 drugič preberi svoj komentar, preden ga pošlješ - kakšna skropucala pišeš!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:27 06.april 2024.

    Če ne bo pozebe,bo pa toča,važno da ne boste doma kaj pridelali zastonj,znajo to zrihtat

  • rd2dmk2 10:31 06.april 2024.

    torej prvi podatke, kljub ogromniiiiiiim poplavam in kljub nedovoljenju da se poviša cena dodatnega zdravstvenega zavarovanja imajo 16 miljonov dobička. aja pa sponzorirajo vse žive traparije . ni da ni. ja no pa ste eni pisal par dni nazaj kako ...prikaži več so privat zavarovalnicebiser kapitalistečnega poslaovanja. no vi le se zavarujte, kar.. ne vem zakaj ima vsaka pogodba pri zavarovalnicah tolk členov in vsak stavek 33 podredji. napisan pa tako kunštno da niti sami ne vedo kaj je prav.

  • marko256 12:55 07.april 2024.

    Samo proč od teh smrdljivih zavarovalnic. Vse ti obljubijo nato ne dobiš nič. Zavarovali bi pa samo tisto kar se ti nemore skorajdane zgodit, padec avijona na hišo! Poglejte kakšne stavbe imajo no saj že skoraj 17milijonov čistega dobička lani ...prikaži veči kljub vsem poplavam je zgovorni podatek. Bodite pametni in stran.

  • sam1 15:16 07.april 2024.

    Ti smraduhi izključno zavarujejo le tisto,kar jim 99% prinaša dobiček,pa še v primeru tistega 1% škode,ki jo morajo izplačati,se na vse mogoče načine skušajo izvleči in poplačajo oškodovancem le en del tistega do česar so upravičeni.....

  • kapibara 22:37 06.april 2024.

    Ko sem odhajal na samostojno pot, mi je oči dejal : Sine, zavarovalnice so samo še en davek za neumne..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.