Slovenija
14 ogledov

V dveh mesecih iz bank 423 mio. evrov

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 22:41 02.julij 2013.

    Pri nas smo dvignili vse prihranke in jih prenesli na banko v tujini, v Sloveniji pa račune zaprli, postopek sploh ni tako zapleten kot so nekateri natolcevali.Čim več denarja naj se iz naših bank dvigne, saj tej samooklicani vladi ne gre zaupati.?

  • privat 22:49 02.julij 2013.

    če bi vlada hotela da se dogaja drugače ,bi se dogajalo drugače...ne pa maximalni pritiski na male s.p-je , vsi pod minimalne plače ,državni uslužbenci pa živijo nonstop v blaginji nebes!! Poglejmo samo pritiske države na gospodarstvo..

  • Boschtjan Zupanchich 23:23 02.julij 2013.

    NIKOOOOOOOLI Več ne zaupam tem našim parazitom bankirskim, pa tudi ostalim vladnim Ne !!! !!! !!!

  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 06:53 03.julij 2013.

    Sem državni uslužbenec in se mi cedita med in mleko... NOT!!

  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 08:31 03.julij 2013.

    morska zvezdica, to ti misliš. Res nisem izgubil službe, imam pa realno 30% nižjo plačo. PA usode tudi v času debelih krav nismo delili z gospodarstvom...

  • Mrcina 09:02 03.julij 2013.

    Tudi jaz sem vse pobrala z računa in bom sproti dvigovala vse . Nič ne bom več puščala gor. Tak !!!

  • erikkk 09:10 03.julij 2013.

    Vse sem ven pobral, tud moji vsi ... To bodo storili še moji znanci in sodelavci.

  • CastrumFF 09:53 03.julij 2013.

    DEJSTVO je, da je bila povprečna v javnem sektorju v Sloveniji vedno (!) višja, kot v gospodarstvu. Pa naj bo to čas debelih krav ali pa danes.

  • 42dc846b75a8058564f70854b45ab91ee17c5f62 14:19 03.julij 2013.

    CastrumFF, kaj pa povprečna izobrazba?

  • allstarr111 09:53 04.julij 2013.

    Poglejte kolk zaposlenih v NLB ima tam denar, pa ne gledat visoke živine, ker za njih ni ovir če bodo hoteli dvignit denar.

  • kapibara 15:42 03.julij 2013.

    Nimaš prav..cel sistem se je ŽE sesul zaradai posameznikov, ne pa nas ,ki prenašamo gotovino v druge banke..dokapitalizacije+ugodni krediti(za posvečene)+najdražji stroški ,siljenega nam poslovanja z bankami+metanje peska v oči+...itd..če si pa samaritanc pa vstrajaj v NLB ali ...prikaži več njej bližnji vreči brez dna...

  • mirko 07:17 03.julij 2013.

    Niste vi krivi, da vas je pol preveč. Dejstvo da se v gospodarstvu ne odpirajo več nova delovna mesta, tem več obratno. Vi državni uslužbenci, ki ste nižje rangirani, se vam res dela velika krivica, ker se vse meče v ...prikaži več isti koš. To, da vas je pa preveč, pa zopet niste krivi vi, saj vam upravne postopke pri vašem delu z zakonom predpisuje zakonodajalec, torej politika. Za to politiko pa stoji lobij, ki vplivajo na pisanje zakonov njim v korist. Tudi niste vi javni uslužbenci krivi, da je javna uprava zbirokratizirana preko vseh normalnih mej. Ste samo žrtve z nizkimi plačami in veliko dela lobija in neumne politike. Kdor je pameten, bo začel delat nekaj na svojem ali pa odšel delat v tujino, kajti dejstvo je, da se bo v javni upravi kmalu začelo odpuščat, pa ne zaradi hotenja po racionalizaciji, temveč preprosto zaradi tega, ker bo državi zmanjkalo denarja za plače javnih uslužbencev.

  • suzana.kos 07:46 03.julij 2013.

    to verjetno ravno ne, a dejstvo je, da NE DELITE USODE REALNEGA sektorja, v katerem ljudje, če gre firmi slabo enostavno izgubijo službo. če imajo srečo, jim samo znižajo plače. medtem ko se javni sektor že pri napovedi o krčenju ...prikaži veču pravic postavi na noge, napove stavko in ne pristaja na zmanjševanje "svojih pravic". in ker ste sindikati močni in hkrati pomemben del volilnega telesa, nobena vlada ne zmore poguma, da bi zarezala tako, kot je nujno

  • Ferluci 08:03 03.julij 2013.

    Enako, res je enostavno. Prodali nepremičnino in denar prenesli v tujino! Naj crknejo, mene ne bodo j*bali! Pa naj še davek na nepremičnine plačujem ?!!

  • spenjac 08:26 03.julij 2013.

    NLBju se ni treba boriti za vsak depozit. seveda ne, saj davkoplačevalci prek vlade dajemo prihranke noter. Zakaj ne bi to mafijsko banko čim prej prodali, magari za 1 EUR?

  • spenjac 09:13 03.julij 2013.

    Seveda, potem pa bo jok in stok zakaj se je cel sistem sesul. ne govorit neumnosti. če boste zganjali paniko bo res še kaj narobe. Če nimaš prek 100 T EUR ne bo z denarjem čisto nič narobe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.