Slovenija
30 ogledov

V Grčiji na pot proti Evropi čaka 20 tisoč ljudi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ludvik Miholic 18:42 10.november 2015.

    papapoji kdo pa bo meni vrnil denar katerega mi je slovenska drzava ukrala katere sem imel v mariborski banki prej si operi domaci prag in potem pisi o grciji prav imajo begunci naj zasedejo slovensko SVICO vsaj so se hvalili ...prikaži več oblasti kako SVICO imamo

  • gornik 13:06 10.november 2015.

    Grške meje zapreti in naj privošljivi Grki uživajo v migrantih.Potrebno jih je vreči iz Unije.

  • STF 14:24 10.november 2015.

    1 MESEC prepozno CERAR

  • Papaja Popi 17:31 10.november 2015.

    Preden se jih vrže iz EU morajo prej vrniti ves denar, ki so , smo jim ga dali.

  • Papaja Popi 17:31 10.november 2015.

    Preden se jih vrže iz EU morajo prej vrniti ves denar, ki so, smo jim ga dali.

  • erikkk 16:06 10.november 2015.

    Mislim da grki namerno spuščajo begunce v EUTreba jih je vreč iz šengeske meje ... jim ne odobravat več denarja jaz bi jih vrgel ven iz EUja v celoti

  • principiumnovum 15:33 10.november 2015.

    Naši nimajo znanja in izkušenj s takšnimi situacijami. Operativci, ki so imeli bogate izkušnje s kriznimi situacijami iz vrha policije in teritorialne obrambe ter kasneje vojske so bili prisilno upokojeni, da so eldeesarji (danes je to SMC) lahko v miru ...prikaži več pokradli državo. Na terenu imamo danes sicer vzdržljive uniformirance, a kaj ko jih vodijo moje "sošolke" iz filofaxa ter fdvja pa eni ekonomisti in pravniki, ki nikdar niso bili niti na krvodajalski akciji, kaj šele da bi odslužili vojaški rok ali pa bili pri gasilcih. To je danes naša realna slika. Policiste in vojake komandirajo otroci gospodarskih kriminalcev, ki so do 27 leta vlekli štipendije (ki so bile večje, kot plače policistov, vojakov, gasilcev, med.sester...), se hodili drogirati na rok koncerte in metati granitne kocke v policiste na študentskih demonstracijah. Takšni danes vodijo državo in vi od njih pričakujete, da se bodo obnašali kot voditelji?

  • McBobo 22:09 11.november 2015.

    Ta denar ne bodo nikoli vrnili, zato jih vreči čim prej ven iz EU. Zaradi mlačnosti politikov je EU obsojena na propad, samo še vprašanje časa je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.