Slovenija
85 ogledov

V grmovju našla mleko humanitarne pomoči

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zebradgr8 11:55 30.september 2016.

    A to, da je mleko dobila kaka stara oma, ki ne more peš nest 10 kilogramov mleka naenkrat čez pol Maribora in je odložila mleko tako, da ga odnese na obroke pa ti ni padlo na pamet? Takoj najslabše pomislit ...prikaži več in naredit vik in krik - na sliki se lepo vidi, da tetrapaki niso poškodovani, so zloženi. Meni je recimo padlo nekaj drugega v oči pri tem članku, da voziš svojo Zojo urinirat in kakat k otroškemu dispanzerju (pa verjetno ni tako ampak samo da vidiš kako zgleda če takoj pomisliš na najslabše)

  • MihaMB 12:47 30.september 2016.

    Saj vem, da me bodo nekateri komentatorji popljuvali, pa vseeno...ukinil bi kakršnokoli pomoč, tako v denarju (socialka), tako v hrani za vse mlajše od 50 let (pa ne mislim na tiste, ki so bolani, invalidi,...)...dela je kolikor hočeš, če le hočeš delat...

  • MihaMB 12:50 30.september 2016.

    Še to...poznam kar nekaj tipov (in njihovih velikih družin), ki so stari od 20 - 40 let in še nimajo dneva delovne dobe...živijo zelo udobno od vseh mogočih transferjev, olajšav, stanujejo v skladovih stanovanjih...vozijo pa avtomobile, ki jih jaz nikoli ...prikaži veči ne bom....to je mogoče samo pri nas...

  • Majazmaja 13:26 30.september 2016.

    Moja svakinja, brezposelna 10 (!!!) let, noče delat - v tem času je po vezah dobila ponujene 4 službe (3 x tajnica direktorja, 1 x tajnica v odvetniški pisarni), pa niti na razgovor ni šla, ker je to zanjo premalo. ...prikaži več Ima pa 5. stopnjo in 2 letnika FOV-ja.

  • blueone 14:22 30.september 2016.

    Zanimivo, samo a gre vse po vezah. Kaj pa tisti brez vez?

  • Božidar Dinič 16:42 30.september 2016.

    ojoj dobro da ni bilo binglovo olje bi morala iti kspovedi ali v međugorje hinavka hinavska

  • Božidar Dinič 16:51 30.september 2016.

    miha ki kašo piha kot pošten državljan vaše matere domovine ste vaše trditve dolžni prijavit sicer stepa hm hm mona tipična

  • se_eden 19:11 30.september 2016.

    jes sm enkrat to naredu, pa mi je še dons žou. oz. se slabo počutim, ko sem v družbi s to osebo...

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:12 30.september 2016.

    Marija Požlep ti si šokantna, blesava in za bruhat

  • Božidar Dinič 12:24 30.september 2016.

    tako je spodnji komentator se strinjam popolnoma in dodajam mogoče pa je z telefonom za 700 evrov hotela preizkusit fotoaparat in še to tudi meni je zaradi nje šlo pošteno na bruhanje

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:11 30.september 2016.

    Jz pa poznam nekaj tipov k jih noben noče vzet v službo pa pošiljajo prošnje na raznorazne konce. Enostavno niso dovolj simpatični za delodajalce; nekateri od teh delodajalcev dobijo 160x več zahtev za delo kot ponujajo zaposlitev.Zaposluje se skoz ...prikaži več sam težko je do podjetja pridt ki bi zelenca zaposlila da si pridobi izkušnje. Poznam ljudi k bi delal zastonj par mescov sam zato da bi dobil izkušnje ampak zakon žal tega ne omogoča; če bi bi namreč prihajalo do sužnjelastništva. Delodajalci so premal motivirani za zelence..to je problem.Ne rečem se najde tud kak 0,1% mladcev k so razvajeni in ne bi delal za nič na svetu ampak tiste k jz poznam pa bi delal pa ne morjo dobit službe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.