Avto
608 ogledov

V hyundaiju ix20 so lahko križanci tako ... mimo

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 15:38 21.junij 2016.

    sem ga vozil pred parimi leti......avto z dieselskim motorjem je na cesti nepremičnina! Prehitevanje s hitrostjo nad 100 km/h je misija nemogoče! Oceni pa raje nebi 21.000€ pa dajte no - za ta denar dobiš npr. Forda C-maxa, ki je ...prikaži več svetlobna leta pred to nepremičnino. Novinarji raje malo presodite kaj pišete!

  • Andrej Leban 12:28 22.junij 2016.

    Pozdravljeni. Ne vem, katero različico ix20 ste vozili pred "parimi leti", očitno ne 1,6 HP dizla. Glede cene je v tekstu večkrat jasno zapisano, kaj kupec dobi za katero opremo. Za številko večji tekmec, ki ga omenjate, tudi lahko brez ...prikaži več "težav" stane 28 tisoč evrov. Andrej Leban

  • mojster.edi 21:30 22.junij 2016.

    Dejansko je Hyundaja povozil čas na področju motorjev. Sicer naj bi v kratkem prišli na trg novi motorji, a cene so za nove motorje krepko zasoljene! Moj prejšnji avto je bil Hyunday, na splošno ni slab avto, a ravno motorji ...prikaži veči so tisto kar ne prepriča - odvrne. Trenutno sem lastnik Bmax-a z ecobost trivaljnikom, ki prepriča vsakogar z navorom, pospeški in nizko porabo. Tudi zadnja drsna vrata so ZAKON! Morda bi se odločil tudi za IX20, a le če bi bil motor primerljiv z Fordovim... Bmax pa ima kar nekaj cvetk, ki znajo koga pošteno jeziti, predvsem slab radio, mala vzvratna ogledala, itd...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.