Slovenija
40 ogledov

V javni upravi 31,3 milijona za delovno uspešnost

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 15:19 05.september 2012.

    Kdo izplačuje delovno uspešnost?

  • mirko 20:23 05.september 2012.

    Ne vem točno kdo izplačuje, verjetno razne državne in javne institucije. Vem pa točno kdo to plača. Ti, jaz, mi vsi davkoplačevalci !!!

  • drugivlak 10:21 06.september 2012.

    hvalabogu, da imamo vsaj delavce v JU holding tako pridne. V realnem sektorju izgleda, da smo že 20 let sami lenuhi. Narobe svet.

  • karel 07:27 06.september 2012.

    povsod si to izplačujejo razen v službah ki so pod ministrstvo za finance, tam že odjanuarja lani, ko je še Križanič sprejel ukrep, da tega ni ne izplačujejo, očitno ostalim dol visi za krizo, v lekarni ap iatk lahko kupiš ...prikaži več vse počasi še pralni stroj in od te prodaje lepo služijo država jim pa še lepe plače da, pa to je narobe svet. Spoštovani predsenik vlade Ivan J. Janša, tudi jaz bi imel povečan obseg dela, lepo prosim za nakazilo kakih 1.500 eur mesečno ,kot to dobiva večina državnih sekretarjev

  • deželan 14:06 13.oktober 2012.

    To je le posledica komercialnega pristopa. Javni sektor ima uspešno komercialo, saj se je znal pogajati. Sam določi normative, ceno tre ponudbo. Njegovi kupci to enostavno morajo plačati , če ne se gre v kredit.Realni sektor pa se ...prikaži več mora ubadati z konkurenco, cenami, roki, plačili in če ne pokrije stroškov odpušča ali pa jemlje kredit v končni fazi pa ga čaka stečaj. Kupci od realnega sektorja kupijo ali ne odvisno ali njihove dobrine zadovoljijo potrebe. Tudi gospodarstvo bi si delilo nagrade, če nebi imelo konkurence.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.