Slovenija
83 ogledov

V Ljubljani trije vstajniki

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • STF 19:59 07.april 2014.

    haha, ko vstaje ne organizira leva mediska srenja in "kulturniki" pridejo trije. :D

  • Pivni 21:57 07.april 2014.

    to razumem kot sarkazemče si to resno mislil ?! bogi,bogi

  • depresija 22:01 07.april 2014.

    No, jih je bilo pa vseeno več, kot je povprečno gledalcev na nogometni tekmi Olimpije, v Stožicah.. :D :D :D

  • 4krogci 19:06 07.april 2014.

    zato ker nismo neumni! In zato nočemo spet JJ na oblasti!

  • maresem 20:48 07.april 2014.

    Dokler mi bodo boljši jutri obljubljale razne rdeče peterokrake ali pa bela garda, mene ne bo na shodih. Ko pa bodo to obljubili tisti, ki imajo razčiščeno preteklost in se z njo ne obremenjujejo in jih briga jutrišnji dan, bom pa zraven.

  • luna 20:57 07.april 2014.

    SRAMOTA za hlapčevski narod.....tudi sam sem bil enkrat v podobni situaciji-bila sva samo dva, napovedan pa je bil štrajk proti mnogim nepravilnostim, ki še kar trajajo...očitno krize ni...ja, malo morgen, seveda je, samo narod je ves usran...

  • Matthew9987 21:19 07.april 2014.

    Pa še kako res je, "poklicni revolucionar" :))) Na čisto vsaki je! Če ne protestira proti desnici, pa provocira desnico, ko protestirajo proti levici.

  • 4krogci 22:21 07.april 2014.

    Seveda ovčke volijo svojega vodjo, spotoma se pa zgražajo nad s. korejo čeprav so povsem isti!!

  • luna 22:37 07.april 2014.

    ja, seveda...kranjska klobasa, laško pivo in goveja muzika (gratis), pa bo vse polno...

  • Žurnalček 07:33 08.april 2014.

    Jawol !

  • Mija_t 10:13 08.april 2014.

    ljudje ne morejo na pločniku nič doseči no !!!!! Edino parlament lahko z zakonom nekaj naredi, a kaj, ko lobiji pritiskajo na tiste v parlamentu. Ker vlada korist, ne zakon. Lp

  • baksus 20:00 07.april 2014.

    Un z belo kapo je izgleda poklicni revolucionar, saj ni doslej manjkaj niti na eni procesiji.

  • mph 22:06 07.april 2014.

    Skratka ti si en tistih, ki je prepričan, da ni bilo razlike med partizani in domobranci. Milijonekrat bolje, da se zgodovina ponovi točno kot se je, kot pa da bi zmagal nacizem ob podpori domačih izdajalcev. Danes sicer ne bi ...prikaži več bilo več živih nas "manjvrednih" narodov, kdor pa slučajno bi preživel, pa bi vsekakor imel ketno na nogi ali pa bil privezan na mizo za eksperimente. Zato ne gre tukaj za obremenjevanje ali ne, gre za to, da so "beli" ti, ki vlečejo svojo sramotno zgodovino na plano ob vsaki možno priliki in jo predstavljajo celo kot vrlino. Seveda pa imaš pravico do svojega mnenja. Na srečo, ker so zmagali zavezniki in partizani in ne nacizem in domači izdajalci. Simple as that.

  • mph 19:36 07.april 2014.

    Se pridružujem. Ampak čeprav je največje zlo tega naroda vseh časov, jih je dovolj še drugih. In kar zadeva mene je edina rešitev, da zmaga z dovolj glasov Združena levica (IDS, TRS IN DSD) in Solidarnost. Prvič v življenju so ...prikaži več to stranke, ki mi vzbujajo zaupanje. Nekatere pa tam cenim že od zmeraj (Keber, Hanžek, ...), vse moje simpatije in kar spoštovanje pa je pridobil Luka Mesec. Morda se bo spet sfižilo čez 20 let, ampak prvič, da sem prepričan, da je to ta pravo. Če ti zmagajo v Slo in več kot nujno skoraj tudi na nivoju EU, potem se nam pišejo boljši časi, kjer bo denar bolj pravično razdeljen. Ne more pa ena sama država dosti oz. bo dosti težje.

  • mph 22:07 07.april 2014.

    Se pravi odgovor je SDS in Janša? Ena partija, en vodja?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.