Avto
15 ogledov

V Ljubljani v petih letih pokasirali dvakrat več

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar roksa
    roksa 11:08 16.februar 2013.

    Pridni žabarji, ste en velik Zokijev sponzor!!!!!Dal vam je štrik okoli vrata, pa ga še vedno hvalite!!!!!!!!!!

  • KOJAK 11:48 16.februar 2013.

    Nisi glih bister! Ljubljančani se vozijo z avtobusi, neljubljančani pa z avti in plačujejo parkirnine!

  • mrki 12:34 16.februar 2013.

    to lahko ti samo sanjaš

  • boskre 13:05 16.februar 2013.

    Ampak res, sam sem iz Ljubljane, letno za parkirnino plačam recimo max. 5 EUR...

  • zoro.bobi 14:11 16.februar 2013.

    Potem pa uživaš, da ti revnejši slovenci filajo vašo pogoltno, centralistično občino. Nekdo pač mora plačati tudi Stožice, Emoniko, donacije športnim klubom, pa globoke žepe od...

  • pikijakob 17:02 16.februar 2013.

    Zoki baraba je dovolil le eno dovolilnico za avto na družino, za drugi avto se plačuje redna parkirnina na parkomatu. tudi za stanovalce bi morala biti dovolilnica zastonj, ne pa 100€.

  • jons 19:31 16.februar 2013.

    depresija brez traktorjev bi ti jedel travo. Veš hrana se ne proizvaja v hipermarketih.

  • privat 20:13 16.februar 2013.

    Jaz sem bil v kliničnemcentru in za en pregled sem parkirnine plačal 15€...po mojem zoki služi bolje od dohtorjev!!

  • KOJAK 23:14 16.februar 2013.

    Revni slovenci se ne pripeljejo z avtom v center mesta, še sam če grem kdaj v center grem popoldne, ko je po 18 uri zastonj. Sem pa dal precej Evrope čez in nisem še naletel na večje mesto, kjer bi ...prikaži več bilo parkiranje v samem centru zastonj.

  • depresija 18:27 16.februar 2013.

    in zakaj omedlevaš, roksa, če nisi iz Ljubljane????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a te moti, ker ni nikjer v Lj parkirišča za traktorje????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.