Slovenija
11681 ogledov

V Ljubljano prihaja Taksi Cammeo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 15:55 26.september 2017.

    Jaz v Ljubljani že nekaj let uporabljam, usluge taxi službe "INTERTOURS" in jo bom še naprej.Zakaj,ker so od vseh drugih ponudnikov najboljši!Nikoli se nisem peljal v umazanem ali smrdečem avtomobilu,noben voznik v avtu ni kadil. Nikoli nisem naletel na neprijaznega ...prikaži več voznika,vedno so mi nudili pomoč, tako osebje v dispečerskem centru kakor tudi vozniki.Sem namreč invalid po kapi.Njihova vrlina je tudi točnost in spoštovanje dogovora,za iste razdalje nikoli niso zaračunali višjega ali nižjega.

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:57 26.september 2017.

    Zaradi mene lahko drugi vozijo tudi zastonj ,Voznikom in ostalim zaposlenim ne bodo segli niti do gležnjev.Hvala vam vsem na "INTERTOURSU"!

  • dchello 18:13 26.september 2017.

    Ostajam pri Metroju :)

  • Avatar Leon
    Leon 19:42 26.september 2017.

    Konkurenca je dobrodošla in cenejša .

  • Alen Jazbec 10:13 27.september 2017.

    Bojkotirat to golazen Hrvaško, marš gnide nazaj od koder ste prišli. Vsak teden ščijejo in pljuvajo po nas, kreteni zahoojeni, gonit golazen čim dlje.

  • Avatar čavez
    čavez 10:33 27.september 2017.

    Hrvati me pa ne bojo vozil pa če tudi je zaston.

  • Baal 15:37 27.september 2017.

    Ful cenejši od Metroja, celih 1.20€ na 8km... No bomo vidl znanje centrale ko bo prva gužva (naval) kako so dispečerji/ke sposobni. Že zdele vem, da bo to polom.

  • alojzr 17:26 26.september 2017.

    Zdaj vsi vemo, za koga Đoser vozi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.