Slovenija /slovenija/crna-kronika
27 ogledov

V napačno smer, dva mrtva

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:48 02.oktober 2014.

    Nimam nobene druge razlage,kot to,da je povzročitelj namerno zapeljal v nasprotno smer,saj je domačin in bi to cesto moral v miže prevozit pravilno na tem odseku???Žal je še nekomu zarad tega vzel življenje,sožalje vsem

  • Avatar čavez
    čavez 12:07 02.oktober 2014.

    Možganski invalidi drugače temu ni mogoče reč, za primer v Ljubljani vsako jutro po Potrčevi ulici( je enosmerna da ne bo pomote) mimo osnovne šole pelje najmanj 10 voznikov v nasprotno smer, ne morem drugega reč kod da so umski bolniki.

  • erikkk 13:15 02.oktober 2014.

    Nekaj je zagotovo narobe z znaki ali pa usmeritvami na cesti ... me čudi da je zadnje čase vse več takih ki se peljejo po nasprotnem pasu .. definitivno bi bilo to za temeljito pregledat , zakaj se vozniki zmotijo ...

  • Žurnalček 08:27 03.oktober 2014.

    Po poškodbah na avtu , sem tudi jaz prepričan v samomor.

  • kurt 08:16 02.oktober 2014.

    Vse prevečkrat se to dogaja pri nas. Izgleda, da ni dovolj prometna signalizacija, cestarji ali pač tisti, ki so za to odgovorni, bi morali z fizičnimi preprekami onemogočiti vključitev voznikov na napačno stran vozišča, tako imajo urejeno v drugih državah.

  • depresija 15:48 02.oktober 2014.

    Ja kaj pa lahko še naredijo, da taki veleumi ne bi zapeljal v napačno smer?!! Maš milijon znakov, vključuješ se vedno v desnem ovinku, potem spet milijon znakov za napačno smer pa zatem spet milijon znakov za napačno smer! Enim pač ni pomoči..

  • Žurnalček 10:05 02.oktober 2014.

    Ne vem zakaj oz. iz kakšnih razlogov , če ne samo naplačilo denarne kazni , svetujete vozniku , ki pelje v napačni smeri , ko ugotovi , da se pelje narobe , da zaustavi na odstavnem pasu in prižge 4 ...prikaži več žmigavce. Sploh je tale napotek zelo posrečen in obenem žalosten , kajti če ne veste , da na delu te AC NI ODSTAVNEGA pasu , se ne vmešavajte z nasveti promet . Pa še tole . Živo me zanima kolko patrulj premore policija ob 21.30 na Jesenicah ? Eno al dve ?KO UGOTOVITE DA STE NA NAROBNEM PASU , OBRNITE AVTO ČIM PREJ IN ODPELJITE !

  • plavžar 09:47 02.oktober 2014.

    Se samo delno strinjam s tabo kurt, ker včasih res ne vem kaj se ljudem dogaja v glavi. Ta odsek dobro poznam in ne vem kako mu je sploh uspelo zapeljati v napačno smer, še posebej, ker se je šlo ...prikaži več za domačina, ki je verjetno tudi zelo dobro poznal cesto. Se pa včasih vprašaš kdaj ti je namenjeno, dobrih 15 minut pred nesrečo sem se vozil tam...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.