Slovenija
255 ogledov

V Novem mestu iz avta rešili punčko, v Švici medtem smrtni primer petletnega otroka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 12:28 22.julij 2015.

    a temu modelu vi rečete mama ??? ta si ni zaslužila imeti otroka, kako lahko pustiš tako nebogljeno bitje v avtomobilu pri tej vročini, kje ti je pamet oziroma srce ??

  • upokojenec 20:51 22.julij 2015.

    V tej vročini in nasplošno nikoli ne pustite samega otroka v avtu.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:24 22.julij 2015.

    Jz ne razumem..a je tko težko pustit odprt okn pr avtomobilu?

  • puys 12:46 22.julij 2015.

    Take ljudi bi bilo potrebno obtožiti umora. Potem pa na prisilno delo v puščavi.

  • mph 13:12 22.julij 2015.

    In to kljub temu, da so časopisi polni podobnih zgodb .. za bruhat. Nekateri ne zaslužijo. da bi kadarkoli imeli otroke.

  • nizakej 14:39 22.julij 2015.

    Hepani pod mano, ki obsijate mamo, a se je kdo vprašal, ali je možno zaklenit avto po nesreči, ko se še nahajaš v njemu? Zgodi se, in to preklemano hitro! Marabunta, verjetno se vozite z kočijo, da tega še ne veste.

  • mph 14:48 22.julij 2015.

    Ne vem ostali, moja pripomba tukaj sigurno ni letela na NOVOMEŠKI primer, kjer je pomotoma mama zaklenila ključe v avto (zato pa se od zmeraj držim pravila, da niti za delček milisekunde ključi ne grejo iz mojih rok dokler nisem ...prikaži več zunaj in avto zaklenjen, mi je bila dovolj izkušnja dveh, ki jih poznam, ko smo iskali ključavničarja, ki bi vedel vlomit) ampak na splošno, v tem primeru predvsem na Švico. V NM ni šlo za malomarnega starša.

  • Tajčika 22:57 22.julij 2015.

    Bumbarji spodaj, ki obsojate mamo - vidi se, da SPLOH NISTE PREBRALI ČLANKA. V njem namreč piše, da je MAMA PO NESREČI ZAKLENILA KLJUČE V AVTO in da je bil otrok v avtu vsega skupaj 15 minut, nakar so ga ...prikaži veča s pomočjo novomeških gasilcev uspeli rešiti.Preden obsojate koga, temeljito preberite, kaj sploh piše - ne brat samo naslova in mastnih črk --- VSEBINO PREBRAT.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:54 22.julij 2015.

    Pa tud če ga zakleniš..bistvo je da so okna odprta vsaj z dveh strani da gre zrak čez. Mene so starši doskrat pustil v avtomobilu pa ni bilo nč ...zakaj ? zato ker so pustil okna odprta. In vedno so ...prikaži večo se glede tega prepričal. Pa tud dvomim da so me kdaj puščal po več kot pol ure samga. Če imaš otroka morš mislt namest njega za njegovo varnost. Ne morš se spozabt. To je tko k da bi se pr rdeči spozabu da se morš ustavt. To tko ne gre. to je direkt izzivanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.