Slovenija
256 ogledov

V Piranu izvršba na deklico

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:11 06.februar 2014.

    Ti imaš 8 otrok in si na pukli sociale..?? samo vprašam..!!

  • kapibara 10:13 06.februar 2014.

    Le kaj delajo DOLŽNIKI da pride do izterjave, po dolgem času in s starni dolžnikove neaktivnosti rešitve dolga...

  • slamnati.jeti 08:05 06.februar 2014.

    "v interesu otroka" je le črka na (WC) papirju očitno,...

  • Ziher 07:10 06.februar 2014.

    Tile izvršitelji so vsi po vrsti bolniki, sadisti in brezobrazni ljudje, ki imajo namesto srca kamen.

  • punca05 07:45 06.februar 2014.

    normalnim ljudem vzamejo otroke (primer Škofja Loka), mamilašem (primer Ljubljana-Preverjeno oddaja) pa jih pustijo. Če to ni narobe svet. Kdaj bo kdo na socialno vrgel kakšen bum, da bodo začeli razmišljati ČLOVEŠKO

  • rompi 07:50 06.februar 2014.

    pri ločitvah vedno potegnejo najkrajšo otroci, ker starši običajno prek njih obračunavajo še naprej med seboj. žal

  • Pepe007 09:59 06.februar 2014.

    Ti se čutiš pooblaščenega, da boš odločal, kaj je normalno? Očitno nisi normalen.

  • maresem 10:47 06.februar 2014.

    Tega izvršitelja bi jaz predelal v salamo, da bi to storil meni, oz. mojemu otroku - sadist pokvarjen.

  • mph 11:40 06.februar 2014.

    Grozna zgodba. Sicer ... khm, glede na njen "poklic", razlo dvomim, da bo imela mala neko zdravo okolje, kamor gre, ne vem ni o očetu, ... vsekakor pa bi moral imeti tudi OTROK pravico do besede. In kakor obrnemo bo ...prikaži več spet največja žrtev najšibkejši člen v tej človeški verigi. Žalostno.

  • Marko Slovenia 19:36 06.februar 2014.

    KAPITALIZEM

  • Pogacarjurij 09:10 06.februar 2014.

    Tale Rojs je največja s... Kar jih je, pošilja pisma z ovojnico, ker je z mastnimi rdečimi črkami napisano POZOR IZVRŠITELJ ??? Avte ima polepljene na veliko, da ga ja ne moreš zgrešiti???Na reveže vrši strašen psihološki pritisk. Delajo ...prikaži več pa po sistemu, da ko najdejo žrtev od nje zahtevajo "pokritje stroškov" par 100€ in jih pustijo potem na miru par tednov ali mesecev. To je njihov pravi biznis, ne pa strokovno izvajanje izvršb.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.