Slovenija
30404 ogledov

V pričakovanju zvišanja minimalne pokojnine na 500 evrov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 09:36 16.september 2017.

    vse pokojnine bi morale biti primerljive z oskrbo v domovih za upokojence..vse ostalo je jurac

    • Avatar Leon
      Leon 09:45 16.september 2017.

      Domovi za upokojence ................o tem bi lahko napisali triler svetovne uspešnice . Nikomur ne privoščim izkušenj ,ki jih doživljajo posamezniki v teh "lagerih" !

  • smejka 08:31 16.september 2017.

    Ko gre za dobrobit višjega sloja so spremembe hitre in boljše.Ko gre za navadne smrtnike se pa odlaša in z minimalno spremembo.Pokojnina bi mogla bit za vse enaka: toliko kot znaša polna oskrba v domu upokojencev.Kdor je imel možnost, si ...prikaži več je zaloge naredil že tekom službovanja.

    • jakec1575 10:57 16.september 2017.

      Moj komentar ne bo dobro sprejet. Veliko ljudi je imelo slabe place in imajo slabe pokojnine. Veliko pa je tudi obrtnikov, kmetov in drugih, ki si niso placevali ali pa slabo placevali prispevke, vlagali v svoje nepremicnine, avte itd. Imajo ...prikaži več zato vec premozenja in slabo penzijo. drugi, ki so delali v firmah pa so placevali polne prispevke in imajo zato manj premozenja. Osebno se mi ne zdi prav, da mi zdaj nekoga subvencioniramo, ker ni placeval. Po drugi strani pa sem za boj proti revscini.

    • jakec1575 10:57 16.september 2017.

      Samo eni imajo ogromne hise, ki jih pac lahko prodajo in si izboljsajo starost. star clovek rabi 25m2 in to je to. stroski nizki.

    • jakec1575 10:59 16.september 2017.

      Zgodb je veliko in sivin ogromno, ter krivic tudi. ampak veliko je pa tudi oportunistov, ki danes na stara leta pac jamrajo. placevali pa niso.

    • smejka 13:13 16.september 2017.

      Jakec...se strinjam.Zato menim, da bi mogli imeti vsi penzijo v višini popolne oskrbe v domu...torej nekje 1000€.Tako svojci ne bi bentili zaradi doplačil.Tisti, ki pa so si nagrabili...je druga zgodba.A vedno se odteguje tistemu,ki mu nikoli ni bilo dano.

  • Avatar Leon
    Leon 09:42 16.september 2017.

    V deželi ,kjer nekdo ne more živeti s 3000€ na mesec je pokojnina 500€ akontacija pred samomorom ! Ni za živet in ne umret !

  • forex 00:43 17.september 2017.

    Ker nimajo 40 let delavne dobe. Popolna crkobralska zloraba in zavajanje je ta zakon na mojo in še na mnogotero žalost. Prosim,da mi nekdo pove za invalidskega upokojenca z 40 leti delavne dobe. Hvala že vnaprej.

  • milanček 10:41 16.september 2017.

    a ni erjavec že vrsto let nazaj govoril, da bo on urdil, da bo min penzija 1,000EUR, a od tega nič! Folk mu še kar verjame in voli to pokvarjeno gobezdalo!

  • forex 00:38 17.september 2017.

    Invalidska upojotitev,kjer izpolnite 40 let delovne dobe. Zakaj bi se invalid,upokojil invalidsko,če izpolnjuje vse pogoje za redno upokojitev. In v tem primeru gre za čisto zlorabo. Star sem 40 let,upokojen sedem let invalidsko. Neozdravljiva bolezen na katero nisem in ne ...prikaži več morem imeti vpliva, in mi ta znesek NE PRIPADA. Zakaj ker nimam 40 let delavne dobe. Gre za skrajno neokusno izživljanje iz invalidov,ki niso imeli vpliva na to kar se jim je zgodilo,država,pa jim ne prizna 500 evrov,ker

  • Pepi 18:27 16.september 2017.

    To kar so naredili je pesek v oči upokojencem,ja ,seveda se pozna povprečno 60 evrov,samo zdaj nastopi njihova računica,zvišajo penzijo in avtomatično padejo v drugi razred za dodatek in rekreacijo.regres,kjer pa jim vzamejo 200 evrov,ne morem reč druzga kot pr.....,vse ...prikaži več te pametnjakoviče bi dala živet za eno leto z takimi pokojninami,pa ,da vidimo kaj bi bilo potem

  • Silva Drevensek 07:22 17.september 2017.

    kaki lari fari,pa kakšen naslov vsakemu upokojencu,napište naslov tisti upokojec ki dopolni 40 let delovne dobe,ne pa vsakemu zavajate bogi narod

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 09:17 17.september 2017.

    barabe lopovske lažnive

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.