Slovenija /slovenija/crna-kronika
30 ogledov

V prometni nesreči umrl motorist

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 17:45 19.januar 2013.

    No, kakorkol, Darwin deluje. (aja, pa slepec je preživel)

  • krtmen1 16:48 19.januar 2013.

    In kriv bo seveda voznik avtomobila. Ne motorist, ki z NEREGISTRIRANIM motorjem na cesti ni imel kaj početi. Pa verjetno je bila tudi hitost v okviru dovoljene, ane?

  • raviotar 17:18 19.januar 2013.

    Ja seveda bo kriv voznik avtomobila. Registriran ali neregistriran - vzel mu je prednost. Četudi prehitro (poudarek na če), še vedno ima prednost! slepci tudi nimajo kaj na cesti iskat (velja za voznika avtomobila).

  • Ronald Reagan 17:56 19.januar 2013.

    A ni zdaj malo prehladno za motor?

  • mr_izi 23:04 19.januar 2013.

    Parkrat sem bil v Šempetru in vsakič so divjali motoristi skozi ta kraj in to ne po omejitvi, ampak si upam trditi da kakšno dvojno dozo omejitve v naselju(najmanj). In vas pol vprašam kako naj voznik avta opazi motorista? Opazil ...prikaži več sem že dosti motoristov ki imajo varnostni jopič kar na sebi in so na daleč opazni, se pravi nekaj naredijo tudi za svojo varnost intudi siguren sem da izredno redki od teh divjajo čez naselje.Svojcem pokojnega sožalje!

  • BenX 17:28 19.januar 2013.

    to da motorno kolo ni bilo registrirano ni najlepše. ampak, če bi se avtomobilisti vsaj pol toliko zavedali pomembnosti izpravnosti vozila kot motoristi bi bilo ok, takrat bi se lahko oglašali! za motorista neizpraven motor hitro pomeni smrt, sploh bremze, ...prikaži več avti pa so na cestah vseh sort, da človeku lahko včasih slabo postane. samo za primer, vprašajte se avtomobilisti, kolikokrat preverjate tlak v pnevmatikah? motoristi to počnemo precej pogosto. zanimivo bi tudi bilo izvedeti starost voznika avtomobila. sploh nebi bil presenečen, če bi bilo 60+. seveda je možno, da je motorist priletel 200+ in avtomobilist ni imel možnosti ampak, to je zelo zelo redko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.