Slovenija
71 ogledov

V Sloveniji 150 potencialnih ekstremistov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ocean 12:50 17.julij 2013.

    Ali bi mi kdo točno definiral kaj to pomeni da je nekdo sposoben storiti skrajno dejanje. In kako bi mi opisali skrajno dejanje ?. Da ni morda tudi moje vprašanje po teh kriterijih že skrajno dejanje. Čavez in Spenjac pa ...prikaži več imata še veliko več šans od mene, da se na tem seznamu pojavita, če morda že nista med temi 150 srečneži, ki jih bodo lahko kmalu še bolj poostreno nadzorovali, ko jim bo to spremenjena zakonodaja omogočala. :)

  • mumbly 14:26 17.julij 2013.

    Mogoče je pa Miklavčič bral komentarje na SIOL-u in na podlagi tega ugotovil število potencialnih teroristov. Tam jih kar mrgoli.

  • Avatar čavez
    čavez 12:28 17.julij 2013.

    V trenutku bi spraznu parlament.

  • spenjac 12:37 17.julij 2013.

    haha, s tem se ubadamo namesto z resnimi stvarmi? kje pa je teh 150 ekstremistov? v DZ jih je samo 90, v drž svetu še 40, manjka jih še 20. vlada + ministri? ali je ekstremist vsakdo, ki gre na ...prikaži več ulico protestirat? torej hitro omejit pravico do združevanja, da ne bo zakonitih uporov, ko bodo hujši varčevalni ukrepi?

  • privat 15:19 17.julij 2013.

    oni samo opravičujejo po svojih merilih in uzakonjajo krajo denarja naše bodočnosti..Vsi pa smo skrajni..če smo proti!

  • privat 15:20 17.julij 2013.

    komu nakladajo podkupljeni novinarji?? Kaj se nebi dalo tukaj prečitati ,da je vse to samo šarada pranja denarja??

  • spenjac 14:30 17.julij 2013.

    kakšno zvezo ima pa tu sodišče? bistvo problema so represivni režimi, ki za svoje cilje uporabljajo policijo, t.j. nasilje. Poglej Turčijo, ZDA, itd. V Grčiji npr. je sodstvo zadnji branik pred terorjem Troike - sodišče je z začasno odredbo naložilo, ...prikaži več da mora javna rtv delovat (še nekaj časa) naprej. Se meni zdi, ali hoče nekdo v državi ustvariti vtis, da se bližamo "državljanski vojni", ki bo omogočila povratek koga, ki je bil pred kakim mesecem "nepravično obsojen"?

  • Veteran 13:03 17.julij 2013.

    Miklavčič iz Ministrstva za pravosodje, mogoče se zavedaš, da ravno neobjektivno, samovoljno, nekorektno in nedemokratično slovensko sodstvo ustvarja temelje za skrajna dejanja, ki so lahko iz obupa. Spravite na cesto nekaj nepoštenih sodnikov in sodnic in tiste, ki delajo po ...prikaži več navodilih nekaterih vplivnih politikov ter jim ukinite trajni mandat. Policija želi večja pooblastila, ker se boji državljanov in hipotetično dviguje svoj pomen. Saj ste videli ravnanje policistov na mejnem prehodu in odgovor tiskovne predstavnice - pravi teroristi!!

  • zavesten 15:04 17.julij 2013.

    ustanovijo komisijo da lahko imajo dobre plače in dodatke.krad.ejo denar sloveniji oz.nam z namišljenimi sovražniki ki jih ni.so samo lopovi državni,skratka,gam.ad pokvarjena lena tati.nska...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.