Slovenija
104 ogledov

V Slovenijo prišlo sto tisoč beguncev

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 12:51 29.oktober 2015.

    Sataneli Merkel lepo izstaviti račun in zapreti slovensko mejo, Merklovi pokazati sredinca in preko jadrana begunce nazaj u afriko. Izstopimo iz EU če je treba in stvar je rešena. Miro naj pa odstopi..in njegovi robotski poslanci ki se odločajo po ...prikaži večo lastni vesti, in po lastni vesti tudi kršijo ustavo in zakone. Prav vam je

  • leonardo 13:22 29.oktober 2015.

    Cerar že ne. Ta bo samo ocenjeval. Mislil sem, da mu možgančki hitreje delajo.

  • mib 11:31 29.oktober 2015.

    Hja, volil sem cmerarja, sedaj vidim kakšno napako sem naredil (sicer moj glas bistva ne bi spremenil, imel pa bi vsaj čisto vest...), no mi je žal. A prav tako, mi je žal, da danes ni predsednik vlade moj najbolj ...prikaži več nepriljubljeni politik, Janša. Karkoli si že mislim o njem, v končni fazi je on kakor po izobrazbi, kakor po duši vojak. In to sedaj potrebujemo. Definitivno bom napako na naslednjih volitvah popravil (še še sploh bodo...)

  • h3o 12:47 29.oktober 2015.

    od turćije pa do slovenije rabijo begunci- recimo 10 dni. In vsak dan jih pride v SLO 10 000. Torej, ker je avstrija zaprla meje, se bodo ustavili v sloveniji. Koliko jih še pride, tistih ki so na poti, če ...prikaži več danes ustavijo priseljevanje? 10 000* 10=100 000 beguncev. v desetih dneh lahko dobimo 100 000 beguncev. In koliko je to stroška na dan? za vsakega begunca 10 EUR na dan, torej 1 milijon EUR vsak dan za begunce, in to že čez 10 dni? In kdo bo to plačal?

  • Mahi 13:34 29.oktober 2015.

    Prevzel bom besede enega drugega komentatorja. Tako je, ker vodijo državo razni FDVjevci in pravniki, ki mislijo, da je vodenje kot predavanje na faksu. To so ljudje teorije brez izkušenj v politiki, še posebej v kritičnih situacijah. Ne vem, kako ...prikaži več bi se leto 91 končalo za Slovence, če bi takrat imeli Cmero na oblasti....

  • h3o 09:01 29.oktober 2015.

    a ne znate hrvaški prepovedati prihod vlakov v slovenijo??

  • erikkk 10:25 29.oktober 2015.

    Še to bi dodal da se bo sloveniji zgodilo ravno to kar so politiki govorili da ne sme da ne bodo dovoliliDržava bo postala žep beguncev pa še milijon jih bo ...

  • valerijakregar 11:27 29.oktober 2015.

    novi, hvaležni cincarjevi volilci.v slo kalifatu !

  • Avatar čavez
    čavez 12:07 29.oktober 2015.

    Ta golazn ni nikoli delala 4 leta sem delal v Libiji v 80 letih in da od njih nikoli ni bilo nič in nikoli ne bo nič to so slabši kot podgane.http://pandora.kreativisti.org/njemacka-preko-80-posto-imigranata-nesposobno-vlada-predvida-400-000-novih-zahtjeva-za-socijalnu-pomoc/

  • Kranjica 13:56 29.oktober 2015.

    Avstrija ukrepa, mi pa : ..."Če bo potrebno.. . " Ko bo po presoji vlade potrebno, jih bo pri nas že 100.000. In kam jih bo vlada namestila?

  • Kranjica 13:59 29.oktober 2015.

    Vsem nam se smilijo predvsem nič krivi otroci. Mame? Mame prav tako niso nič krive, ker pri muslimanih nimajo niti najmanjše pravice odločanja.

  • ojla 10:30 29.oktober 2015.

    To je bilo za pričakovati, da se bo ta podivjana čreda ustavila pri nas in ne bo šlo več naprej in ne nazaj.Hrvati vaše kapacitete v Istri so prazne, peljite jih tja, še šotorov ne rabite postavljati.

  • MihaMB 11:41 29.oktober 2015.

    Kaj se bo zgodilo, ko bodo vsi ti njihovi mladci, v polni moči, v Nemčiji ugotovili, da je vse, kar jim bo Nemčija kar nekaj časa lahko nudila, topla hrana in streha nad glavo si Nemci niti ne predstavljajo...tistega njihovega ...prikaži več junaka, ki pa je na vlaku potegnil ročno, pa najprej na naši policijski postaji dobro obdelat, potem pa na prvo letalo za Sirijo...pa se naj tam zajebava...gamad

  • erikkk 10:23 29.oktober 2015.

    Kako pa ograje že danes če jih baje še nimamo ...h3o očitno nimajo zadnje besede ali poguma za reč STOP

  • leonardo 11:32 29.oktober 2015.

    Štos je v tem, da tem bedakom nihče ne pove, da jih v Nemćiji ne čaka zlata žlica. Sploh pa jim je ne bo nihče nosil v usta. Res se mi zdi nemogoče, da mame tišijo na tako dolgo pot ...prikaži več brez da bi vedele, kako bodo njihovi otroci trpeli. Ampak res se mi smilijo v teju situaciji samo otroci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.