Slovenija
247 ogledov

V službi je le brala Žurnal

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zcmr 21:25 24.februar 2013.

    Pa nemores verjeti svojim ocem...kaj se v tej gnili dogaja...dodatek hoce da bo gobec zavrtelo v drugacnem jeziku...ma mrs na cesto kidat sneg in kosit travo.Dve leti prejemalo placo za brati casopis in se mu ni prav...ma samo v ...prikaži več sloveniji placujemo take mesalce zraka.

  • Sebastjan Kroflič 20:03 24.februar 2013.

    OMG, jaz vsak dan v povprečju tretjino svojega delovnega časa komuniciram v angleškem in srbskem jeziku, pa nimam nobenega dodatka za znanje tujega jezika... ukinit takoj vsem, vključno z vsemi ostalimi "dodatki"!

  • titty 20:54 24.februar 2013.

    Ti lahko komuniciraš v angleščini in srbščini, bi pa zato moral imeti potrdilo, da jezika obvladaš aktivno, pa bi ti dodatek pripadal. Sicer pa, zakaj ne bi drugi imeli dodatek, če imajo to možnost? Samo zato ne, ker ste ...prikaži več jim vsi fouš. Slovenska foušarija.

  • doggebie.lord 07:59 25.februar 2013.

    Ok, ampak potem delovno mesto zahteva znanje italijanskega jezika in to ne more biti dodatek.

  • Sebastjan Kroflič 09:19 25.februar 2013.

    titty: imam potrdila, brez njih niti službe ne bi dobil... sprašuješ, zakaj ne bi imeli dodatka? In seveda takoj omenjaš "favšijo"... zato, ker ne delajo NIČ, a razumeš, POPOLNOMA NIČ... prelagajo papirje iz ene mize na drugo, rezultatov pa NOBENIH! ...prikaži več Nisem nikomur fouš, ki si zasluži s svojim delom, mi pa gre zelo na živce, ko nekateri služijo na tuj račun!!!

  • feferon 11:51 25.februar 2013.

    Bravo! Veze in poznanstva, ki vodijo nesposobne ljudi v podjetja!

  • KOJAK 20:39 24.februar 2013.

    Se strinjam, tole me spominja na Grčijo in dodatek za znanje tujega jezika, dodatek za pravočasen prihod na delo...itd...

  • olaf 21:38 24.februar 2013.

    ITA jezik je na Obali uradni jezik in stranke lahko komunicirajo v njem. Zato morajo uslužbenci obvladovati italijanščino in zato imajo dodatek. Situacija je enaka v Prekmurju na dvojezičnem področju. To, da je dve leti samo čitala časopis v službi pa je kriminal.

  • McClain 22:07 24.februar 2013.

    jaz komuniciram v treh jezikih, ker je tako treba in ker je lazje. Niti na kraj pameti mi ne pride da bi za to od koga kaj dobil. Hvala Bogu da znam, ceprav enega ne popolno in se ga sproti ...prikaži več se ucim. Pa kaj vam je v tej gnili JU?

  • Žvižgač 22:45 24.februar 2013.

    A se je vprašal kdo, kaj sta pa njen nekdanji nadrejeni in direktor počela dve leti med tem, ko je ona prebirala Žurnal? In po njeno je doživljala ob prebiranju mobing, verjetno ji je kdaj po nesreči telefon zazvonil.Verjetno ...prikaži več so vsi trije brali Žurnal, ki je kriv za nedelo v javni upravi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.