Svet
57 ogledov

V soli, ki jo uporabljate, je najbrž tudi plastika

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 09:25 02.november 2015.

    Še dobro, da imamo v Sloveniji Sečovlje in odlično morsko sol..... Niti na kraj pameti mi ne pade, da bi kupil kitajsko sol ali kar koli podobnega

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:26 02.november 2015.

    In kako to filtrirat?

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:12 02.november 2015.

    Uf, tega pa nisem vedel ;((((Hvala za info

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:13 02.november 2015.

    Hvala, LP Skeptik

  • Avatar Zala
    Zala 10:35 02.november 2015.

    Tudi sama uporabljam samo in zgolj piransko sol, ker je naša. ................. ................. ............ ...... A, "skeptika" moram razočarati glede onesnaženosti moja s plastičnimi mikro delci. Žal je naš zaliv v svetovnem merilu najbolj onesnažen košček morja. Govorimo o mikro ...prikaži več plastičnih delcih. Skrajni čas bi bil, da se začnemo tega zavedati in se od plastičnih vreč, ambalaže v doglednem času posloviti. Nekaj najbolj norega kar vidiš je, da v Slovenijo v plastenkah uvažamo pitno vodo. Mi, ki imamo tako dobro vodo, da multinacionalke že leta stegujejo svoje umazane kremplje po naši vodi, uvažamo od drugje vodo in plastiko!

  • KOJAK 10:41 02.november 2015.

    Hmmm.... in ravno nad solinami pristajajo in vzletajo letala. Pri vzletu letalo porabi zelo zelo veliko goriva in vsi ti delci gredo kam? V sečoveljske soline!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.