Avto /avto/na-strom
23041 ogledov

Pri tem modernem avtu zaradi napake pomaga le kamen pod kolesom

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:46 12.februar 2023.

    kupiti električni avto proti NE kupiti električni avto je 1 proti 13533. tolk o električarjih. dam predlog mladim podjetnikom začnite start-up firmo in prodajate dodatke za vašega električarja, izbira široka, cena ugodna- nekako v stilu vaše kripe, 5x precenjeno. ampak ...prikaži večak za vas, samo za vas z izjemno ugodno akcijo, dodatnih 50% dodatka za neumnost.

  • Pišmevuh 18:06 12.februar 2023.

    Če ga že z kolnom polnijo, te še lahko naredijo zavoro na hebl, tako ko je imel lojtratni voz.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 06:30 13.februar 2023.

    Je pa treba priznati, da Eavti veliko lepše gorijo...

  • Toma 10:04 12.februar 2023.

    Še to, kot kaže je kovačeva kobila spet bosa!

  • Avatar NickMason
    NickMason 18:51 12.februar 2023.

    vsi ki mislijo da e avto se ne bo kvaril oz. popravljal so pač naivni,si ne upam niti zamislit ceno popravil,če že sam softvare nastaviš in kak manjši del zamenjaš ,pa ne vem če bo dovolj 2000eur.Pregrešno drag avto ima ...prikaži več še bolj pregrešno draga popravila.

  • Toma 10:00 12.februar 2023.

    Imel sem podobne probleme, če sem dlje časa vozil le po mestu. Ko sem šel kam dlje, zavore pri večjih hitrosti niso prijemale enakomerno in bi v kritični situacijah lahko prispevale k nezgodi. Sedaj, ko se dnevno vozim na dolgih ...prikaži več relacija, pa so vedno v vrhunski formi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.