Slovenija
1322 ogledov

V Zari se obeta velika sprememba

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skippy 22:34 02.december 2016.

    Kaj pa, če bi pogledala na spletno stran? Ni pretežko no.

  • jons 23:12 02.december 2016.

    Če so lahko spremenili ceno na obleki, lahko tudi ceno v spletni trgovini. Tudi to ni ravno težko.

  • Nerv 09:09 03.december 2016.

    Ljudje pa še kar verjamoejo. Pa koga imate vi za norca?

  • Janez_53 10:00 03.december 2016.

    Špelca bi morala le fotografirati etiketo na obleki pred razprodajo, ko je na njej bila cena 39,95 €. Potem bi brez težav dokazala goljufijo in bi dobila dodaten popust, če ne bo klicala tržnega inšpektorja.

  • Papaja Popi 11:20 03.december 2016.

    In kako naj bi kdorkoli vedel, da bodo tako goljufali ?Ne moreš sedaj slikati vsako stvar, ki jo hočeš kupiti.Čeprav to ni težko.

  • iHEki 12:05 03.december 2016.

    Enako je v vseh trgovinah. Sem ravno kupoval tv in sem pred "black friday" bil v harveynormanu. cena 999 in znižana na 899. Pridem v soboto po "black friday" in glej ti to. Black friday ackija znižano iz 999 na 899 :)

  • Avatar Leon
    Leon 20:08 02.december 2016.

    Špelca odlično si to opravila ! Podobnih trikov se poslužujejo tudi drugi trgovci o čem je bilo že zapisanega . Dober glas seže v deveto vas , slab pa še dlje !

  • jozicamurn 15:57 04.december 2016.

    Kaznovat vse te firme z 100x zneskom kazni, pa da vidimo če se bodo še šli to zajebancijo.

  • 1slovenka 09:30 03.december 2016.

    ..na spletni strani obleka res stane 49,95€.bi pa moral dobavitelj,na pobudo prodajalca, to urediti.z novimi etiketami,ne pa,da se cena enostavno prelepi...branjevko na trgu bi prijavili inšpekciji

  • marialorca 22:23 02.december 2016.

    "Obleka, ki je na sliki, je prišla z napačno etiketo in smo jo ob prevzemu prelepili. 49,95 eur je prava cena za to obleko, ....""Šla sem po obleko, ki je bila do zdaj 39,95€ in ko sem jo ...prikaži več prišla včeraj iskat je bila cena 49,95€. Najprej sem mislila, da sem sama zamešala cene,...."Kateri "špelci" naj dam prav ? Zakaj mislim, da je uradno pojasnilo dodane nalepke "pesek v oči" ?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:09 03.december 2016.

    Black Friday = Fake Friday. To prisrčno praznovanje ki so ga trgovci vzel iz ZDA je sinonim za nategovanje.Povsod kjer piše bilokatera številka % popusta = nateg. Poznat morš približn rang cene določenih oblačil. In gledat SAMO ceno. SAMO ...prikaži večO to šteje. % popusta pomen sam to da so prej zvišal da so kasnej znižal da lepo izpade...v resnic pa to NIČ ne pomen.Na kitajskem naredijo pulover za 5 evrov, redna cena pri nas je 60 evrov...ampak večino časa je 50% popust da potrošnik misl wawww kok je to super popust in je 30 evrov...v Italiji se pa to prodaja za 15 evrov. Dejanska poštena cena bi bila pa 10 evrov. ....... Toliko o nategovanju z % popusta.

  • Papaja Popi 08:14 03.december 2016.

    Veliko trgovin to dela - goljufa na tak način.Vedno je treba pogledati ceno pred razprodajami, tokrat črni petek.Trgovci večinoma zavajajo in kot je zgoraj ugotovljeno se jih tudi ujame na prevari.Le kaj delajo inšpekcije v teh primerih ...prikaži več ?Taki šlampasti trgovci, ki se jim še stare nalepke z nižjo ceno ne da odstraniti.Po tem se vidi za kakšne bebce imajo kupce, ki jim prinašajo denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.