Svet
4911 ogledov

V ZDA vre, supremacist zapeljal v množico

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 23:05 12.avgust 2017.

    Pri taksnih dogodkih sem ponosen na slovenski narod, da kljub razlikam, bolecini, strupenih forumasih zmore sprejeti bolecino medvojnih in povojnih pobojev in razdelitve naroda. S tolerantnim odnosom in neagresijo smo blizje k narodovi pomiritvi. Hkrati pa nas ocitno americani vec ...prikaži več ne morejo uciti o tem, da zivimo v preteklosti. ocitno tudi pri njih nekateri se vedno zivijo 150 let v preteklosti.

    • jakec1575 23:07 12.avgust 2017.

      nas ne smejo zanimati drugi. Mi moramo pri sebi odpustiti in oprostiti, ce pa nam tega ne uspe, pa nevzbujati sovarstva in bolecine drugim.

    • sprehajalec 23:13 12.avgust 2017.

      Seveda si po stari navadi obrnil, kdo želi živeti v preteklosti. Spomenik Leeju je tam od pamtiveka in nikogar ni motil do sedaj. Sedaj pa ga nekdo, ki ne želi več živeti v preteklosti želi rušiti....beden poskus.

    • blueone 23:50 12.avgust 2017.

      Tudi, če ga želijo zrušiti...zato je referendum, kjer se odloča-..to je volja ljudstva...ne pa, da se nekdo zaleti med ljudi

    • Žurnalček 04:42 13.avgust 2017.

      Sprehajalec @Ej paglavc pred kratkim so USA praznovale 200 letnico obstoja . Ti pa o pamtiveku ??????

    • jozicamurn 18:20 13.avgust 2017.

      Ko se govori o nekakšnih na novo izmišljenih "Hrvatih" in "Bošnjakih" nikoli ne bo prišlo do narodne "pomiritve", ker to niso narod in nikoli niso bili. Zahod jim je umetno naredil ustaško-muslimanski raj in to iz Srbskega ozemlja kraljevine Srbije. ...prikaži več Srbi so bratsko šli v unijo imenovano "Jugoslavija" kot največji narod in najbolj množičen. Brez Srbov torej današnji ustaši ne bi imeli države (saj so jih pregnali s pomočjo Vatikana-Nemčije-ZDA-EU) in njihove združbe z muslimani-mudjaheedi v Bosni.

  • 0207805540b61798f1bc79defd45c4f63df62fb1 06:29 13.avgust 2017.

    Naj prepovejo še demokratsko stranko potem. Demokrati so bili konec koncev za ohranitev suženjstva in proti ženski volilni pravici. Oboje je bilo "rešeno" po zaslugi republikancev.

  • sprehajalec 22:18 12.avgust 2017.

    Ameriški tanki so od svojih začetkov poimenovani po eminentnih ameriških generalih. Sherman, Abrams, Patton, Pershing. Tank M3 med drugo vojno je bil poimenovan po generalu Lee-ju. Takrat ni nihče protestiral. V čigavem interesu je sedaj odstranitev spomenika generalu Lee-ju? Trump, ...prikaži več naredi red, svoboda zatiranim ameriškim domoljubom.

    • Žurnalček 04:43 13.avgust 2017.

      Takrat je v USA bila še segradacija beli -črni in je bil Lee heroj KKK in belcev Juga in Severa !

    • kapibara1 08:04 13.avgust 2017.

      Žurnalček, če ti pa eminetni general LEE ni po godu, pa za začetek demonstrativno, ne beri novic o njemu V mladosti sem bil "glavni" med ekipo mladcev, 45 let nazaj, ko so se nosili kavbojski kompleti, imel sem ga z ...prikaži več imeno LEE . Starši so mi ga kupil,i v takrat zahodni meki, TRST-u Mater , bil je res odlično krojen in še danes imam pozitivne spomine nanj

  • Žurnalček 04:38 13.avgust 2017.

    Lee je bil južnjaški general in ni prav , da imajo ljudje nazadnjaštva in zagovarjanja neenakosti spomenike !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.