Magazin /magazin/vip
105 ogledov

Valerio sotekmovalcem ne bo izplačal denarja

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 07:57 19.februar 2015.

    Pri majhnih zneakih se začne neupoštevnje pogodb.....eh

  • titty 09:09 19.februar 2015.

    Bravo Valerijo!! 10000 % pravilna odločitev! Ostali trije "kuharji" si ne zaslužijo niti centa! Srečno in lepo se imej!

  • vili.manili 11:37 19.februar 2015.

    Haha, ti pa si smešen.

  • pjosko1234 12:38 19.februar 2015.

    Poznam Valeria in je odlicen kolega in mož beseda.Z njegovo odločitvijo glede trojke se strinjam 100%,pač sami so si priborili dvojko..

  • wingspan15 13:05 19.februar 2015.

    Anže je lepo povedal, kako bi si denar razdelili, če bi zmagal nekdo od trojice. Valerio ne bi dobil niti centa. S politiki pa Valerija ni za primerjati. Fant si pošteno služi svoj denar, ravno tako je pošteno zmagal v šovu GIŠ.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:21 19.februar 2015.

    oprost ampak če neki oblubš..požreš pa nardiš. drgač pa ne obljubljat če je držanje obljube le plod tega kako se ti bo zazdel ko boš enkrat že imel denar v žepu.

  • patron 16:59 19.februar 2015.

    ta pogodba ni zrasla na njegovem zelniku, jaz mu dam prav, ostalim pa fakoff, razen Edija.....

  • Tomo333 18:18 19.februar 2015.

    Če je pa to dejanje označeno kot "mož beseda", potem smo pa res v hudi moralni krizi.

  • Tomo333 18:23 19.februar 2015.

    Sam sem morda gledal 10 % prvih treh oddaj, pritegnil pa me je naslov, ker vem, kako je nemogoče poslovati oz. biti sodelavec z osebami, ki niso zanesljive, ki se ne držijo dogovorov. Nekaj drugega bi bilo, če bi Valerio ...prikaži več pred končnim glasovanjem razdrl pogodbo oz. dogovor. Ker pa tega ni naredil, se bi jo moral, če je vsaj malo pošten, držati. Če bi tile tekmovalci ropali banko in si na koncu po predhodnem dogovoru delili plen, bi Valerio kolege postrelil, da bi vse pograbil sam.

  • Papaja Popi 09:07 19.februar 2015.

    Ko se enkrat pogodba podpiše , se jo mora spoštovati.Ne glede na to ali ti je všeč ali ne.Zakaj se potem podpiše, ker podpis pomeni strinjanje z pogodbo in kar je v njej podpisano.Upam, da ga bodo ...prikaži več tožili in iztožili, če je pogodba veljavno podpisana in napisana seveda.To ne pomeni, da se strinjam , da ga ostali niso spoštovali.Vsi smo sicer navijali za Valerija.

  • Tomo333 09:28 19.februar 2015.

    S tem je Valerio o sebi povedal vse. Je človek, ki mu ne gre zaupati. Tako kot je izigral kolege, tako bo nekoč izigral sodelavce, ženo, prijatelje, poslovne partnerje... Zakaj je potem sklenil dogovor - s figo v žepu? Žal ...prikaži več je podobnih veliko, predvsem v vrhu politike, gospodarstva,.. reče se jim tudi psihopati.

  • Janez_53 08:47 19.februar 2015.

    Valerio, popolnoma pravilno si se odločil! Edi je edini, ki si zasluži nagrado, kajti ostali so bili zahrbtneži, ki so te za tvojim hrbtom omalovaževali in se norčevali iz tebe!

  • stela 09:44 19.februar 2015.

    Ni bili v rokah Valerija, da odloča, kdo je bil boljši...v njegovih rokah je bilo izpoljnevanje obljube / pogodbe....in tega ni storil...se mi je zdelo, da ne bo...izdajala ga je govorica telesa

  • Aleksandra Karin Moik 13:01 19.februar 2015.

    se mi zdi, ko berem komentarje, da negativno pišejo ravno ti trije, ki niso dobili denarja....Hja jaz jim tudi ne bi dala denarja, ker so bili hinavski. Amen.

  • mezgo 15:48 19.februar 2015.

    edino pravilno kar je naredil tistima dvema hinavcema ne bi dal niti centa tako kot onadva nebi dala valeriju marko je kuhar z kupljenimi medalijami nima blage veze okuhariji oblak pa je itak pizda od pizde bravo valerijo ravnal si ...prikaži več prav jaz jima ne bi dal niti za pijačo prekleta ritoliznika

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.