Slovenija /slovenija/crna-kronika
66 ogledov

"Varnostnik voznika avtobusa poslal v cel sneg"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1897 12:39 26.februar 2013.

    Ha, ha, ha, ha! Sedaj bodo pa vsi drugi krivi. Dejstvo je, da je voznik odgovoren za opremljanje vozila glede na stanje vozišča. Pa kaj ima varnostnik oz. verjetno redar tu zraven. Zaradi takšnih voznikov imamo potem zastoje, pa nesreče, ...prikaži več in kar je najhuje, včasih tudi hudo poškodovane in mrtve.

  • kapibara 15:42 26.februar 2013.

    Dal sem ti minus, ker to NI razčiščevanje, samo mnenje posameznika, kako si odgovorni avtobusarji zamišljajo svojo pravico..zakaj že so jih žepred mnogo časa policaji začeli dajati "na tapeto"..bo nekaj narobe.me niso izločilo,.. hvala bogu je vse vredu: pa v ...prikaži več kafani : jao što sam jih natego-se omastio..

  • zic 15:18 26.februar 2013.

    najboljš je pa preko bednih medijem razčiščevat, kdo je kriv!?

  • kapibara 14:07 26.februar 2013.

    Za mene ne velja nič drugega, kot izjava uradne osebe(policije) , ki mu je podala opozorilo za razmere na cestišči..!!!Ti parazitski prevozniki pa poznajo samo eno besedo: DOBIČEK... na račun koga , jih pa boli kurĆetina..Pol se pa ...prikaži več v oštariji, ob zapitku, hvaljo, kdo je več zaslužu-nategnu naročnika...!!

  • vili.manili 14:30 26.februar 2013.

    Če je kriv Krvavec se je to verjetno zgodilo tudi ostalim avtobusom. Koliko jih je pa še zdrsnilo tisti dan?

  • kapibara 14:33 26.februar 2013.

    Če cesta NI primerna za avtobuse, ti še zmeraj rinejo v pogubo, kljub zakonu-zahtevi , o samo izločanju..?? !! preberi si moj zgornji kometar..!!Večkrat si rad ogledam filma: Bilko de Bilko.. :-)

  • feferon 16:11 26.februar 2013.

    krivda gor ali dol, če pričakujejo toliko smučarjev naj primerno poskrbijo tudi za očiščene površine.

  • kapibara 16:15 26.februar 2013.

    Ja in ker to v zimsek času pričakuješ ( očiščene površine), greš v sandalih do smučišča , kjer se preobuješ v pancarje..??

  • Oxxo 19:37 26.februar 2013.

    Jaz sem kriv? NE! Ti si kriv! Ne pa nisem! Ti si! Ne jaz...ti...on... oni... Bog... Janez Janša... NE - ... Jankovič je kriv... V naši državi nikoli ni NOBEN kriv! Najbolje bo, da besedi čut in odgovornost ...prikaži večost odstranimo iz slo knj. jezika. V naši držai sta neuporabni!

  • Žurnalček 20:33 28.februar 2013.

    Očitno ne poznaš pristopne ceste in samega načina pristopa Spodnji postaji Krvavca.

  • Pepe007 12:51 26.februar 2013.

    Še nisi bil nikjer, kjer ti ne bi redar točno odmeril, kje parkiraš? Jaz vsekakor verjamem v zgodbo voznika. Če cesta ni primerna za avtobuse, se pač zapre za to vrsto vozil. Seveda pa se potem obrišeš pod nosom tudi za nekaj denarja.

  • Žurnalček 20:40 28.februar 2013.

    Če cesta do spodnje postaje ni očiščena v nulo soljena im mokra , brez ene same snežinke , avtobusi do gondole ne morejo priti. Mogoče gor še , samo potem dol ne. Prepričan sem , da je redar poslal avtobus ...prikaži več v sneg in pri speljevanju se je pač zgodilo kar se je. Parkirišče pa ni bilo očiščeno zato, ker so jih čistili spoti, pač glefe na rezultat samega števila prispelih vozil od gondole navzdol proti Cerkljam !. Sami ste si krivi za blokado !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.