Magazin /magazin/vip
203156 ogledov

Velik kiks za Pop TV, in to v najbolj gledanem terminu!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • becar 14:42 02.april 2024.

    Kdor še gleda in bere te agendarje in globalistične cenzuriste se mi smili

  • Ender3 15:24 02.april 2024.

    POPtv je sama po sebi en velik kiks..Kdo še gleda to komercijalno greznico in različne šov izdelke..

    • leonardo 15:41 02.april 2024.

      Daj Ender, povej mi kaj je sploh še možno gledati na TV. Hodim s kurami spat, ker so na TV same negledljive stvari. Poleg tega pa še kup negledljivih reklam ( n,pr, Hofer, ki nam norcem kažejo svoje riti in ...prikaži več migajo kot noji z glavami v pesku.

    • Ender3 16:44 02.april 2024.

      leonardo priča smo noremu času, ko je za večino medijev bolj pomembno oglaševanje kot pa dobra informacija in zabava. Ne vem koliko ljudi to lahko prenaša mani je to moteče in negledljivo. Pametni na na/veliko stream-ajo in si po svojem ...prikaži več okusu in željah krojijo vsebine. Sam sem sicer odvisnik YT vsebin in kanalov s tem, da imam vključena vsa možna varovala komercijalnih vložkov.Dejstvo je, da smo talci oglaševalskega lobija ti pa so dokazano nedotakljivi..

    • Avatar MS
      MS 10:37 03.april 2024.

      Ender3, res je neznosna količina raznih reklam para živce med gledanjem tv programov na komercialkah! Jaz si pomagam z zamikom in to reklamno nasilje potem preskočim! Je pa tudi druga plat medalje: S tem se komercialke financirajo! Če ne bi ...prikaži več bilo teh tečnih reklam bi pa vsi programi postali plačljivi!

  • silvester9 15:01 02.april 2024.

    Nisem opazil ker pop tv ne gledam. Želim jim še veliko takih kiksov

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:14 02.april 2024.

    Ma grozno! Kaj takega, da si privošči televizija! Ha ha ha

  • leonardo 13:26 02.april 2024.

    Ja, komaj bom preživel ta življenjski kiks POP TV-ja.

  • Idioti 13:46 04.april 2024.

    Kaj se bunte , to je slika iz Avstralije !

  • T_rex 11:26 03.april 2024.

    intelligence has its limits, but stupidity doesn't !

  • Toma 07:08 03.april 2024.

    Dobro, da ne gledam osrednje dezinformativne oddaje, ker mi bi morje iz TV teklo ven!

  • kontrahan 15:20 02.april 2024.

    KO SO VSE VRTELI IN PREKLAPLJALI IZ SLO-LJUBLJANE JE BILO VSE OK. SEDAJ PA VSE HRČKI SPUŠČAJO JE PA TAKO KOT JE IN ŠE SLABŠE BO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.