Avto
157842 ogledov

Velik zasuk glede vozniških dovoljenj

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lion0077 07:20 12.december 2023.

    18 let pa vozit tovornjak. Pa saj so nori... Še odrasli delajo na avtocesti take prekrške,da te glava boli..

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:42 12.december 2023.

      To pa zato,ker jim primanjkuje poklicnih voznikov

    • smoljo 11:56 12.december 2023.

      Me zanima ,ali obstaja sploh šola za poklicne šoferje,recimo 3 letna šola...al je to samo izpit in kak šnel kurz za liscenco

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:21 12.december 2023.

      Kolega je preko zavoda naredil šofersko šolo in zdaj dela 5 do 6 dni na tranzitu,nikoli doma,ima pa malo boljšo plačo .Če imaš šolo ali ne delaš kot bk

    • smoljo 16:23 12.december 2023.

      Nik,kako preko zavoda,to je pol šnel kurz?govorim o poklicni šolo ,redni program šofer?

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:40 12.december 2023.

      na zavodu so mu ponudili šolo,večerno nekaj takega in ima šofersko šolo.to je cca 20 let nazaj

  • jakec42 07:55 12.december 2023.

    Garancija tudi ti si problematičen,pa ti vseeno pustijo vozit in še veliko mlajših,ki mislijo da za njih predpisi ne veljajo,če bi starostnik delal težave na cesti naj ga pošljejo na zdravniški pregled,ne pa kar vse po vrsti,kje pa bodo dobili ...prikaži veči zdravnike za preglede,če so že zdaj izjemno dolge čakalne dobe,Eu politikom je dolgčas !

  • Avatar NickMason
    NickMason 13:23 12.december 2023.

    Uvest obvezen test za nedovoljene substance za ves parlamet v EU.

  • Avatar Suli
    Suli 10:09 12.december 2023.

    Največji problem je kdo sprejema take zakone. Vsi, ki hočejo kandidirati za poslance naj opravijo zdravniški pregled (PSIHOTESTE) preden so uvrščeni na glasovne liste! Tako bo manj možnosti da "zabluzijo" in pogled na svet bo mnogo lepši 🤔

  • lojs 08:52 12.december 2023.

    samo da slišim za tole švabico von der lajdro, me srat prime ... izrezan fašist

  • mampolnquerc 11:48 12.december 2023.

    očitno EU sprejema prazne ukrepe kot holobova nesposobna vlada! ko nimaš idej, kaj storiti za dobrobit državljanov, prav pride od nasvetov, koko lizati ..itko, pa do futranja NVO in odvzema živine v privat namene!

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:42 12.december 2023.

    A tale Von Pfizer še ne špila klavirja?!!!

  • darko32 08:46 12.december 2023.

    EU, EU, EU pa dosti tega sranja, a nimamo sami svojo hrptenico , očitno da ne. Če se tako radi zgledujemo po EU potem pa naj velja tudi pri nas, da z vozniškim dovoljenjem B lahko voziš avtodom tudi do ...prikaži večo 7500kg. Tko kot lahko ostali v "evropi". Ti zdravniški pregledi pa so eno samo kasiranje, hhaallooo, saj se ne gre za zdravje , njim dol visi kako si zdrav za volanom, bolj je problematično znanje in vsa ta sprotna ureditev prometa, ker nekateri naredijo na leto komaj 2000km. Vem.

    • Avatar Leon
      Leon 09:20 12.december 2023.

      Zdravniške preglede so v preteklosti odrejali sodniki za prekrške za pijančke in narkomane ob odrejanju kazni .

  • Jozkoluzar 15:51 12.december 2023.

    So naracunal koliko miljard bodo pokasiral. Za denar se jim gre.. Saj ni druga.. Fucka se njim za ljudi v prometu. To je samo izgovor... Pokvarjena politika...Politika je pa pokvarjena bolj kot bilo kateri krimininalci.. Trrba kriminalce iskat u politiki...

    • rd2dmk2 19:32 12.december 2023.

      scenarij po uvedbi obveznega pregleda za vse:- pride mladinc star 35 let k dohtarjumedicine dela, rabim potrdilo za podaljšanje izpita za b, pa c pa d pa e. pa reče dohtar ma ti si tolk slabega zdravja, ne bo nič ...prikaži več z novim izpitom. pa človeček, kako ne bo, jest furam kamion in avtobus, kje bom dobil za plačo. dohtar pa reče saj se da te pozdravt, tamle je TRR pa nakaž, pa boš takoj zadost zdrav. penzionist lahko je brez, delovno aktiven pa ... tole bo huda pizdarija.

  • Pepe007 14:09 12.december 2023.

    Starost ne garantira zrelosti. Med 21 in 18 let starim človekom ni neke pomembne razlike v zrelosti. Neizkušena šoferja tovornjaka bosta oba. Prav bi bilo, da bi sveži šofer v špediciji opravil nekaj 1000 km pod mentorstvom. Ampak ali smo ...prikaži več to potrošniki skozi dražje prevoze pripravljeni plačati? Če bi bili šoferji bolje plačani in bi bilo delo lažje, bi se otepali voznikov in ne bi rabili iskati na trgu dela 18 letnikov. Spet, smo to pripravljeni plačati?

  • rd2dmk2 09:26 12.december 2023.

    kot prvo vsak euro poslanec vsako leto na zdravniški pregled- samoplačniški. starcem dajete mobitele in računalnike, jemljete jim gotovino in jih silite da obvladajo spletno in mobilno bančništvo, registracije in naročanje.v avto pa ne bodo mogli! in PAZITE. čez par ...prikaži večr let bo tak al tako že skoraj avtonomna vožnja. torej nekako v stilu telefoniranja-poklič ženo. potem bo pa pelj v gostilno. in koga bo potem treba vozit na pregled oči ? AVTO MOGOČE ?

  • bobubob 10:22 12.december 2023.

    Nezmotljivi beli svečeniki jurišajo. Prihaja čas, ko bomo namesto pravne države imeli medicinsko državo. In seveda lobotomijo oz. posledično norost kot edino kvalifikacijo za 'odgovorno' državljanstvo take države. Samo še predpis manjka, kar pa za bruseljsko kamarilo in njene slovenske ...prikaži več hlapce ne bo problem.

  • Avatar Zala
    Zala 21:21 12.december 2023.

    Mnogi 18najst letniki še osebnega vozila ne obvladajo. S skiroji je podobno. Sedaj pa jim bi naenkrat dovolili voziti kamione. A samo zato, ker je pomanjkanje voznikov. Kdo je tu nor. Orban mi je čedalje bolj všeč. Ursuli je direktno ...prikaži več povedl, da je Mađarska še vedno suverena držav in vseh njenih neumosti na mađarskem ne bodo potrdili. Kaj pa naši. Si bodo kupili novo tubo vazelina.

  • AN27 10:31 12.december 2023.

    Zdravnikov pa medtem primanjkuje po celotni EU.

  • anica00 09:30 12.december 2023.

    Zdaj vedno bolj prihajajo vozila brez voznikov, zakaj potem rabimo vozniška dovoljenja in preglede?

  • Kmodri 18:56 12.december 2023.

    Vse bruseljske birokrate poslati na psihiatrični pregled! Ti birokrati so sami sebi namen in delajo v korist lobijev!

    • munja 21:20 12.december 2023.

      Ne na psihiatrični pregled, bi bilo predrago, nagnat jih je treba iz Bruslja!

  • Idioti 17:15 13.december 2023.

    Najprej uvedite psihoteste za vse začetnike in tiste, ki iz čiste objesnosti kršijo predpise. Zakaj kaznovati nekoga ki vozi 200 po AC samo denarno, pa še Policija se hvali s tem . Treba ga je poslat v Polje na opazovanje ...prikaži veče 7 dni in se naj tam odločijo in garantirajo s podpisom, da je zdrav v glavo. Zakaj uvesti 0.0? Tisti, ki ga pije, ga bo pil še naprej. Zmanjšati na 0.4, poloviti pa vse VAŠKE PIJANČKE za katere sama policija dobro ve, kdo so, če pa ne vedo naj gredo pa kelnerce vprašat !!

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:47 12.december 2023.

    Ne vem kako enim penzionistom podaljšujejo izpit,slabo vidijo,slabo slišijo,ne obvladajo mestne vožnje,po avtocesti vozijo 90 na uro,da popi

    • Vrtnica 08:47 12.december 2023.

      Siguren sem da vsak starejši ali penzjonist,vozi bolj odgovorno in pravilno kakaor garancijaali njemu oodobni.

    • Jernej65 08:53 12.december 2023.

      Mladi vozijo prehitro, starejši prepočasi. In kdo sedaj, po tej logiki, s svojo hitrostjo bolj ogroža ostale? Ja, mladi hodijo hitro, starejši počasi... in tako dalje.

    • Avatar Leon
      Leon 09:22 12.december 2023.

      Starejši vozniki od 75 leta naprej bodo morali vsakih pet let na zdravniški pregled in psiho test .

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 16:00 12.december 2023.

      Sj ne vedo več kako bi nam izpulili še zadn evro in naših žepov. Same neke prepovedi in omejitve, zakaj že? Je be š tako Evropo. Po drugi strani pa dovoljuje da vsak dan umre zaradi pokolov v Gazi na ...prikaži veča stotine nedolžnih otrok in odraslih. Vsak dan na tisoče zaradi lakote, potem pa nabijajo za par mrtvih v PN Banda pokvarjena skorumpirana, prav malo vam je mar za ljudi, zaradi požrešnosti na bogatijo...

    • Avatar Leon
      Leon 16:51 12.december 2023.

      juric....najuris ...misliš ,da boš svet rešil ? Poglej upokojence ....ljudje brez svojega mnenja !

    • Idioti 17:29 13.december 2023.

      Jaz sem na pregledu vsako leto . Pregled sloni izključno na zdravstvenem stanju , na podlagi med. kartoteke , ki jo imaš pri os. zdravniku +kri in voda. Psihotest v računalniški obliki , je bil pa takšen , da ga ...prikaži več ga nekdo , ki malo zaostaja v razmišljanju ne more narediti . Tako da mladci in junkersi , ne skrbite za nekaj , kar se vas ne tiče . Bolj zaupam 75 letniku s tem psihotestom , kot pa vsem mlajšim brez njega !

    • Idioti 17:39 13.december 2023.

      Jaz vozim s službenim 100- , najrajši za kamionom , ker mi tako električni požre zanemarljivo malo elektrike , kot pa da vozim sam in 130 . Razmerje je 1:3 . Ko se pa pelješ mimo , se pa le ...prikaži več zavedaj , da imam vseenoo 2x boljši pospešek od tebe , če se že mali hitrosti čudiš . Ko se mi pa mudi z mojim osebnim bencinarjem , me pa težko srečaš , prej jaz tebe .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.