Slovenija
39 ogledov

Veterani bojkotirali odkritje spomenika

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bracovic Strmec Ales 18:44 26.december 2013.

    sem nevpisani veteran vojne za slovenijo,krkovič je eden vodilnih in najbolj zavednih in zaslužnih pri osamosvajanju slovenije

  • dragec 19:19 26.december 2013.

    BRAVO VETERANI, TO JE DEJAVNOST VETERANOV JJ - SPOMENIK SO POSTAVILI PRIVAT S PODPORO ŽUPANA - ODSTRANITE TO BAGRO - POD NUJNO, TO JE PREDVOLILNA KAMPANJA JJ IN SDS S PODPORO NS

  • Kranjica 22:19 26.december 2013.

    Tvoji komentarji so ena sama gnila provokacija, sovražni govor in ščuvanje. Ne vem, da to nihče v uredništvu ne opazi in ti zablokira pisanje.

  • dragec 08:14 27.december 2013.

    KAJ JE VETERANI VOJNE ZA SLOVENIJO, ZAKAJ STE TAKO TIHO? NASPROTUJTE TEJ UMAZANI DESNICI

  • dragec 08:19 27.december 2013.

    SOVRAŽNI GOVOR, KI GA IZRAŽA VAŠ IDOL JE NEDOSEGLJIV, JAZ SEM ZA NJEGA IN SDS EN MALI NASPROTNIK DESNICE

  • dragec 08:19 27.december 2013.

    DOBRO JE, DA SI NEVPISAN

  • dragec 08:28 27.december 2013.

    Dragi "sobočanc"i, ali je kdo vas vprašal, da se v lepem mestnem parku postavi strankarski spomenik, kdo je odobril lokacijsko dovoljenje, odkod je 90000 EUR, ali je to vaš denar, ali vam ga je prinesel Janša ob predstavitvi njegovega pogleda ...prikaži veča na vojno za Slovenijo. ????

  • maresem 17:15 26.december 2013.

    Tipično slovensko - sramota za vse.

  • sintesi 06:05 29.december 2013.

    pa kaj, mene je sram da sem takrat obkrožil DA, krkovič je leta 1985 paradiral pred titom za 1 maj....

  • jezero 18:39 26.december 2013.

    Obsojenec kot slavnostni govornik! In evropski in državnozborski poslanec kot udeleženca te farse obsojenca. Župana je potrebno zaradi zasmehovanja domovine prijaviti tožilstvu.

  • dragec 19:15 26.december 2013.

    Župan - pokvrjeni priliznek, obenem odpadnik od SDS,Krkovič - samozvani brigadir, švercer ploščic, orožja in obsojenec na I stopnji z velikim vplivom v SV (Janšin človek ),PREKMURCI, TO JE PROVOKACIJA SDS IN NS, SPOMINSKO PLOŠČO SM POSTAVILI PRAV ...prikaži več NA MESTU POSTAVITVE MLAJA .NAMERNO, OBVEZNO JO PREBARVAJTE S ŠPREJOM IN NAPIŠITE JJ, SDS IN NS (HORVAT - PRILIZNEŠ JJ)

  • zztop 21:32 26.december 2013.

    Evo, Murska sobota, se ševedno rivle v rit Kučanu, oz, bi bili izgleda raje Madžari!! Pišuka, vsaj veterani bi se naj boril za Slovenijo, ne pa za SDS, LDS, SD, PS ali komuniste. To so sraleki, z dragcem na čelu. ...prikaži več Ti si pa res en sekretar, sam sekret obračaš. Je.... te, kaj ima to veze, kdo postavi spomenik? Kaj si ti za en gestapo?

  • sivka 17:33 26.december 2013.

    kdaj boste nehali?! Sramota!

  • Avatar roksa
    roksa 17:41 26.december 2013.

    Res sramota, da se neki veterani spuščajo tako nizko.To je po moje neka leva komanda!!!!!!

  • kapibara 18:07 26.december 2013.

    Sem veteran in mi je res vse na hurcu,ker se dela po neaalu:lud hebe zbunjenog..- se oproščam, v tujem jeziku je bolj sočno in za zbunjene dojemljivo....!!!

  • olaf 18:08 26.december 2013.

    Dragi soborci, sram me je, da vas uporabljajo za uresničitev osebnih interesov. Če bi 1991 tako z nami mnaipulirali, bi imeli še danes glavno mesto Beograd.

  • siesta 18:35 26.december 2013.

    Kakšni "neki veterani"? Veteran je veteran, a takrat ko so nastavljal svoje glave so bili pa dobri. Takrat pa niso bili "neki slovenski vojaki" pod "levo komando"....Dajte malo spoštovanja do veteranov pokazat. KOnec koncev so za vaše riti nosili glavo na pladnju.

  • dragec 08:13 27.december 2013.

    ŠE ENKRAT, SPOMENIK JE PRIVATNA LAST SDS, NS IN TEGA OGABNEGA ŽUPANA. KRKOVIČ JE OBSOJENEC VPLETEN V VSE UMAZANE POSLE ZADNJIH 22 LET. ZATO NASPROTUJEM TEMU SPOMENIKU IN TEMU ŽUPANUNAJ ŽIVI ZVEZA VETERANOV SLOVENIJE

  • sintesi 06:02 29.december 2013.

    ha ha, butelj kje si bil takrat, vojna je trajala 1o dni, 4x je prespal pri takratnem tastu, po strašni vojni pa je in to še vedno počne zapravljal davkoplačevalski denar.....beri od kunstlja blogg pa ti bo vse jasno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.