Slovenija
1942 ogledov

Video: Prvo letalo za gašenje iz zraka že v Sloveniji

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AN27 10:05 10.maj 2023.

    A se že ve, zakaj so se na MORS odločili za nakup dvosedežne kmetijske različice za škropljenje polj in ne različice za gašenje požarov "fireboss"? Slednja je opremljena tudi s plovci za pristajanje na vodi, sistemom za zajemanje iz vode ...prikaži več med letom in je enosedežna...

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 10:28 10.maj 2023.

      ker so nesposobni?! ker za narod je vsako rumeno strašilo dokaz da delajo dobro in izpolnjujejo obljube.

    • Ender3 13:41 10.maj 2023.

      Mk_king samo upaš lahko, da bodo naslednjič tebe vprašali za mnenje. Budalo trolasto..

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 14:49 15.maj 2023.

      lahko bi me. Ena diploma v mojem žepu je iz obramboslovja. Druga je naravoslovna. O teh zadevah vem več kot ti. V prostem času sem tudi padalec zato poznam vsaj 20 pilotov. ampak ti s svojimi komentarji poveš več o sebi, kot o meni.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 10:02 10.maj 2023.

    A Toninčijevega vnaprej preplačanega Spartana so že začeli delati ?!

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 10:27 10.maj 2023.

    kera stara jajca.... a škropil bodo pa iz zalivalnice. na portalu specializiranem za slovensko letalstvo pravijo, da so povsem neprimerni za slovenski teren (no razen Prekmurje, ki je znano po velikih gozdnih požarih :) ) in da gre za stran ...prikaži večn vržen denar. Dobavljeni so brez opreme za gašenje in lahko z njimi Golob & Šarac and Co. opravljajo panoramske vožnje.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:40 10.maj 2023.

      Ker vse veš,a misliš da ne bo opreme al kako

    • Plavi-mil 13:16 10.maj 2023.

      Važno, je da so ga "naši rdeči" naročili, si predstavljate, kakšen vik in krik bi bil , če bi ga prejšnja vlada, zdaj , ko so ga pa "naši rdeči" je pa vse dobro, tudi če ima samo eno krilo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:23 10.maj 2023.

      Jaz vidim to kot dobro in najbolj pomembno da se javnost obvešča o nakupih,ki jih praktično mi kupujemo

    • Ender3 13:45 10.maj 2023.

      King kongi iz Trstenjakove bi gašenje opravljali s kanglicami kot, v noriškem kraljestvu..

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 14:47 15.maj 2023.

      Ender3 povsem neprimeren komentar. Tu se strokovno pogovarjamo ti pa neki sanjski svet pleteš notri. Preberi si strokovne komentarje o teh letalih potem pa piši. Ampak ja, ni jih pa kupil Janša, in zato lahko plešete. Do kdaj še?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.