Slovenija
26 ogledov

Vili Türkovih končno obiskali inšpektorji

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • saramara 07:52 23.april 2013.

    Bo vzel Jaklica za svetovalca pa bo.

  • mph 08:12 23.april 2013.

    Vsiljuje mi se logično vprašanje: bo šel v (vzgojni) zapor tudi ta (oz. ti, nikoli ni samo en), ki je kriv, da je 6 let stalo? Ali bo dobil še kakšno nagrado ob tej, ki jo zelo verjetno je, da ...prikaži več je tako dolgo stalo?

  • mph 08:13 23.april 2013.

    Res zanimivo, glede na to, da je zapriseženi rumenokravatar. Se pa strinjam, da dela Danilu sramoto.

  • KOJAK 08:28 23.april 2013.

    Jaz bi jo zlahkoto v OPOMIN vsem tajkunčkom in črnograditeljem kaj se SME in kaj NE! Hkrati bi odstavil vodjo piranske upravne enote, ki je ravno dobil še nov mandat. Odpustil bi tudi gradbenega inšpektorja.

  • d 08:42 23.april 2013.

    tudi jaz je nebi podiral, razlastninil bi lastnika in jo prodal kakšnemu rusu za miljone, denar pa namenil razvoju kmetijstva na primorskem

  • pesekinmorje 07:40 23.april 2013.

    Res me zanima s čim bo dokazoval legalnost gradnje ...

  • zcmr 09:32 23.april 2013.

    Ti ljudje nimajo sramote ne obraza.

  • mmiillaann 08:09 23.april 2013.

    Zanimivo, da v rudečih časopisih nikoli ne piše, da je Vitoslav Türk brat nekdanjega predsednika Danila Türka.Seveda pri Rajku Janši ni tako.

  • razumnik 08:06 23.april 2013.

    te črne gradnje jaz nebi podiral, je preveč lepa in podiranje ne bo ničemer koristilo, samo kakšnega pol milijončka kazni bi zaračunal lastniku

  • sivka 09:17 23.april 2013.

    legalizirati in nato,če ne dokaže od kod mu denar, nacionalizirati.

  • zcmr 09:31 23.april 2013.

    Kot prvo naj se inspektorju nalozi vrniti vse place od 2007 do sedaj ker ni delal,takoj za tem bagri in parcelo spraviti v prvotno stanje ,rusenje seveda placa crnograditelj ki bo medtem ze v zaporu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.