Slovenija
93 ogledov

Vinjeta za leto 2016 bo kovinsko zelena

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:37 13.oktober 2015.

    Neumnost...Leta 2015 smo pa imamo še vedno vinjete na nalepke k da bi bili leta 1995. Madžari imajo lepo elektronsko vinjeto ki je vezana na registrsko in je to to. Policaj/Dars samo pogleda registrsko pa takoj ve če ima vinjeto ...prikaži večo al pa ne. Pri nas mora pa nekdo služt z tiskanjem ane? Sam ne mi jamrat kak je sociale preveč dokler ste tako socialni do svojih izbrancev.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:50 13.oktober 2015.

    Nič se ne bo barvno "tepla", saj je staro itak potrebno odstraniti in bo na steklu samo nova. Bolj moti dejstvo, da smo v 21 stoletju in nimamo elektronskega sistema cestninjenja..... No, vsaj podražile se niso

  • Avatar čavez
    čavez 10:08 13.oktober 2015.

    Prihaja leto vpada muslimanov mora biti tudi vinjeta v njihovi barvi.

  • Ferluci 12:23 13.oktober 2015.

    Pa vseeno je malo komplicirano, ko prideš na madžarsko mejo, sploh če tam pogosto ne voziš. Iščeš kiosk, internet ti ne dela... tudi to je eno sranje.

  • Ferluci 12:25 13.oktober 2015.

    Pa kaj. Staro odlepi, pa te ne bodo ustavljali. Sploh ne razumem, v čem je problem.

  • Swap 12:33 13.oktober 2015.

    Kar naj si jo vtaknejo nekam oduzad, jast sem jo kupil samo enkrat in nikoli vec itak je predraga in se same kolone so, mi gremo z druzino po stari cesti nikjer nobenega sama uzivancija hahahaha

  • hpet 12:13 14.oktober 2015.

    meni se bolj "tepe" s stanjem v denarnici...

  • zdrej 12:40 14.oktober 2015.

    No vidiš, pa si pršparau 100 evrčkov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.