Slovenija
104 ogledov

Vlada in Stres podprla Opeko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ghz891 23:12 01.februar 2013.

    Zagotovo se najde kdo drug ki si jo bolj zasluži kot on. Nevem, kakšno hudo korelacijo imata grajenje skupnosti, indoktrinacija določenih "vrednot" v revnih predelih in mirovništvo.

  • mirko 01:46 02.februar 2013.

    Levičarji kje ste, da še ne pljuvate po temu kristjanu ?!

  • Scott 02:17 02.februar 2013.

    Kdo pa?

  • privat 08:01 16.december 2013.

    bom jaz rekel...naj gre raje nekaj koristnega delati ,ne da fehta kot berač!! mi imamo lačne v Sloveniji in ta stari oltajmer če hoče denar za svoj umobolni projekt naj obišče Vatikan!

  • privat 08:06 16.december 2013.

    ker enostavno jaz ne dam svojega denarja za take projekte. Če pa se to zdi komu primerno ,naj ta osebek da svoj denar iz lastnega proračuna . Davkoplačevalski denar pa ni za take projekte ,ki za kruh morajo hoditi in ...prikaži več se v članiti v neko sekto ali vero!!! Moje mnenje je da je to podpiranje socialnega terorizma!

  • pikijakob 21:32 01.februar 2013.

    a janša je še kakšna verodostojna osebnost ? vera in država se naj ne bi vmešavali v delo ena drugi? država in cerkev vsak dan pohojata ustavo, nihče ju ne kaznuje. kje si varuh človekovih pravic in kdaj boš tudi ...prikaži več ti začel(a) delat karkoli v tej gnijoči državi?

  • ghz891 17:37 02.februar 2013.

    Mogoče kdo ki je kak konflikt preprečil ali poizkusil preprečit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.