Slovenija
29 ogledov

"Vlada naj razmisli o zamrznitvi cen"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franc Zorko 12:03 20.december 2012.

    Pa Šoltes ni normalen, kot da vlada ni že dovolj naredila, ko je zmanjšala RTV naročnino, skatero bomo na letni ravni privarčevali 8 €. Pa ljudje dragi to je cela kila stare govedine v mesnici, kaj še bi radi.

  • allstarr111 11:14 20.december 2012.

    Točno bi morali zamrzniti cene čas dokler ni kriza mimo, ker je že sedaj predraga.

  • privat 12:07 20.december 2012.

    pač je čas ,da direktorji komunal malo obogatijo....samo kdaj bo čas da jaz enkrat v življenju dobim ZAKONITO plačo..ne pa vse po pahorjevih receptih!!

  • mph 12:42 20.december 2012.

    Kar zadeva mene, so komunalne storitve še najmanj pomemben strošek. Elektrike imamo recimo 60-80€, komunalne pa okrog 6€. Briga me za komunalne storitve, naj blokirajo tisto, kar je res pomembno.

  • dragec 12:55 20.december 2012.

    To pa ne, to ni skladno z ZUJFom in navodili EU. Kaj, če bi dali na ustavno presojo, kaj bi ustavni sodniki presodili ???????. Prosim za odgovor.

  • erikkk 16:06 20.december 2012.

    ko je treba ljudi obremenit z visokimi cenami vlada ne naredi nič. sej veste ... večje cene več se steka v proračun ...ljudje pa komaj kraj s krajem ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.