Slovenija
9 ogledov

Vlada udarila po emigrantih

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 22:37 17.junij 2012.

    Fašizem prve vrste! Prej, ko se zločinec janša stegne, prej bomo spet svobodno zaživeli!SMRT JANŠIZMU!

  • snop 22:41 17.junij 2012.

    Prav je tako! Prej ko bodo vso to golazen poslali nazaj dol od kjer so prišli, boljše bo!Zakaj bi imeli tujci iste pravice kot mi? Menda bo država najprej za svoje poskrbela potem pa še za druge!!

  • mazid 23:00 17.junij 2012.

    samo retardiranci še naprej gonijo 2 sv. vojno

  • robocop 23:07 17.junij 2012.

    SNOP ,točno tako,vsa ta drhal nas zažira....

  • nathan 12:32 25.junij 2012.

    Zakaj prosilci za mednarodno zascito cakajo 2 leta da pridejo na vrsto in dobijo zaslisaje in potem 2 leta da dobijo odgovor? Jaz, naprimer, ze imam status prosilca za mednarodno zascito ze 6 let, in ne samo jaz. Od inspektorov ...prikaži več ne dobis informacije, nihce ne odgovoren. Delovni ure 3 krat na teden in takrat tezko jih dobis. Moj inspektor ali na doputu ali na boljnicke? ali pred dopustom, v glavnom sem tukaj ze 6 let cakam. Enkrat je bila siruacija ko sem prisel v delovni ure (od 9 do 12), In dve ure cakal ko moj inspektor pride z malice, prisla z malice ob 11:30. Zakaj oni niso odgovorne, kot druge organizaciji v sloveniji?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.