Slovenija
65 ogledov

Vodstvo RTV napovedalo: Konec reklamiranja čokolad in bombonov otrokom!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 14:18 27.februar 2017.

    Malo bi se morali zgledovati po nekaterih drugih državah, kjer programi, ki so financirani iz RTV prispevka nimajo reklam.Če bi malo zmanjšali kader in ukinili zunanje sodelavce, bi imeli dovolj za tak program, kot ga trenutno imajo...brez reklam seveda...

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:41 27.februar 2017.

    razen skokov ali dobrega fuzbala ki ga skoraj več ni na rtv ne gledam apsolutno ničesar,plačevati pa moram in to me moti,to je čista komunistična poteza in demokratično ni niti malo

  • peromornar 13:12 27.februar 2017.

    Seveda "strauski", se strinjam. Edino kar me rahlo moti je da, v sred kakšnega smuka ali slaloma napovedovalec "oznani" - sedaj pa gremo na "naše" oglase?! E, takrat mi odnese pisker!

  • AnzeSmolej 19:07 27.februar 2017.

    največ za svoje zdravje (telesno in še posebej duševno) boste naredili, če vržete TV skozi okno!

  • valerijakregar 20:09 27.februar 2017.

    in prenehamo plačevati obvezni harač za to tv greznico.

  • peromornar 12:23 27.februar 2017.

    Kakšno nekaj "omejevanje" reklam? RTV je državna televizija, dobiva subvencije od lastnika plus jo plačujemo še mi gledalci (12,75 Eur na mesec). Nobeden nas ne vpraša a si želimo plačevati to skrpucalo od programa, celo so ga pogojili s plačevanjem ...prikaži več elektrike. Torej, logično in PRAVIČNO bi bilo, da se vodstvo RTV odloči - ali reklame brez "davka na budale" ali 12,75 Eur in brez reklam. Pa izvolite!

  • Avatar praufo
    praufo 14:22 27.februar 2017.

    namesto sladkarij bodo pa oglaševal kaj drugega ... pa jes tisto "drugo" kaj bolj zdravo ali se bo čez nekaj let ugotovilo, da kao ni zdravo ??? ... sam blef in manipulacija, ampak reklame bodo ostale, pa naj bo zdravo ali pa ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.