Slovenija /slovenija/crna-kronika
49 ogledov

Vojak streljal na policista

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 18:56 22.avgust 2014.

    Po tvoje je normalno da se za prekrške gleda skozi prste, potem pa pridemo do kraj, ropov in podkupovanja kar je prav tako potrebno spregledati. Ko boš ti ali tvoji žrtev boš pa jokal kje so policaji. Res razmišljaš kot ...prikaži več naša politična "elita".

  • kapibara 20:34 22.avgust 2014.

    In potem še sedaj vlačijo po sodišču polcaja iz Celja ,ker je ustrelu unga s tiralico iskanega nevarnega oboroženega kriminalca ,pa je naredu sam eno napako, da je iz Berete 15 kugl , zadel SAMO 3x.....Upam ds ta plcaj ...prikaži več odnese neproblematične posledice..!!

  • Žurnalček 07:46 23.avgust 2014.

    Jaz to isto sam delam in to samo ponoći , ko ni okoli mene na 300m žive duše , pa nimam ne pištole, ne pendreka celo mi je prepovedano nositi karkoli , kar bi se lahko koristilo za obrambo. Tko ...prikaži večo da naj polcaji ne jokajo , ker je ogromna razlika biti v paru ali pa sam i še za manjšo plaćo.

  • Senior 18:27 22.avgust 2014.

    Počasi, toda zaneslivo prihajajo ameriške navade tudi v Slovenijo. Tudi kakšen politik bo prišel na vrsto. Kaj takega z osamosvojitvijo nismo pričakovali, ali pa....?

  • Avatar čavez
    čavez 18:33 22.avgust 2014.

    Se bo treba zamisliti, ali se bo za prekoračen kilometer splačalo glavo nositi na pladnju.

  • mima-šiš 19:44 22.avgust 2014.

    Lahko samo rečem, če bi bil jaz na kraju streljanja, ne bi zgrešil. Zgodba končana.

  • mima-šiš 19:45 22.avgust 2014.

    Mislim na tega kriminalca.

  • Teja Zabret 19:54 22.avgust 2014.

    zdaj se naj vsak zamisli da za takšno plačo nosiš glavo na razprodaj in si v nevarnosti ker so norci na cesti

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:22 22.avgust 2014.

    Take bi mogl zapret za maksimalno število let(30) potem pa izgnat iz države. Takih agresivnežev Slovenija ne rab.

  • vzev 21:26 22.avgust 2014.

    Res žalostno kaj se je zgodilo. Toda to nimam nobene zveze s plačo. Obstaja ogromno poklicev, kjer so plače precej manjše pa se dogaja veliko več nesreč (tudi smrtnih) kot pa v policiji.

  • depresija 23:24 22.avgust 2014.

    In pametnjakovič? Kam bi ti državljane Slovenije izgnal? Dej mal razmisl preden kej napišeš...

  • Žurnalček 07:42 23.avgust 2014.

    Jaz imam na službenem mestu še večjo nevarnost kot oni , pa sem sam in še brez orožja . Oni imajo plače po regelcih , mi pa minimalce. Oni so nezgodno in življensko zavarovani imajo beneficiran staž , jaz pa nič od tega.

  • kapibara 08:20 23.avgust 2014.

    Samo on jo je žal kasiral, ti pa na srečo ne.. nevarne službe imamo pa vsi.. tudi babice..

  • depresija 23:28 22.avgust 2014.

    Ma dej ne deli panike pa ne pretiravi! Res je bil tole izredno tragičen dogodek tako za policijo, družino poškodovanega policista in za policista samega. Ampak ti pa pišeš, kot da se to že tedensko, če ne dnevno dogaja. S ...prikaži več takim načinom pisanja si lih za med novinarje 24ur..

  • Klavdijo Sever 23:32 23.avgust 2014.

    Depresija popolnoma prav si napisav panika in pretiravanje, policist gre v ta poklic sam nobeden ga ne sili in se zaveda v kaj se podaja in kaj ga lahko doleti.Sam sem šofer in se zavedam da sem z eno nogo ...prikaži več v grobu z drugo v zaporu in to za 600 ewr in ne 850 . Mnogo več mojih kolegov so ubili in se ubije,pa zato ni bilo nobene take panike niti slučajno....

  • Žvižgač 18:44 22.avgust 2014.

    Ena velika žalost je, da se tudi v naše kraje selijo taki tragični dogodki. Kot, da ni dovolj kleptomanov, sedaj se povečuje število neuravnovešenih kriminalcev.Iskreno sožalje vsem svojcem. Sedaj bi pa rad videl falota Viranta, da to pojasni ...prikaži veči svojcem in pove, da se lahko zgodi, da za 800 eur plače izgubi tudi življenje in da je to čisto OK plačano, pa da ne rabijo opreme, spodobnih vozil in orožja. Ali ne bi bolje, da sporočijo materi kriminalca, da so ga likvidirali, ker je streljal?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.