Slovenija
295 ogledov

Vojska išče 600 vojakov in še 600 rezervistov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 07:49 19.februar 2017.

    si jih razumel??'' sami srbii,ki se bojijo za mater Rusijo!! Jaz bi zahteval kot pripadnik NATO-ja...eno lepo NATO OLUJO...morilce je treba kaznovati!! Sej na koncu druge nebo..lahko si lažemo ,lahko se zavajamo..Duge ni!

  • Žurnalček 16:32 17.februar 2017.

    Mene vzemte za strelca v T55 AS , imam dvojno šolanje , dosedaj še nisem kiksnil tarče in to oba v vožnji , ni me škoda , ker sem že star , prijavljam se pa kot prostovoljc , mi bo v čast !

  • patron 18:00 17.februar 2017.

    točno to mi je blo na jeziku......haha

  • izRODEk 18:19 17.februar 2017.

    Boriti se za tuje interese kapitalistov?Fuj in fej SLO vojska! Okupatorska in agresorska teroristična organizacija, ki pobija otroke in druge nedolžne v korist nakradene nafte in drugih dobrin.V vojsko gredo samo cepci. Domovino lahko branite doma. Brez, ...prikaži več da greste v vojsko, da vas bodo poslali v kakšno Sirijo ali Latvijo, da boste umirali za tuje interese!FUJ slovenska vojska - fuj! Gravžate se mi!

  • razerznak 19:30 17.februar 2017.

    ko bo plača tam okoli 1100 neto pol že za 600 € pa karitas pa se lahk kr hebejo

  • sprehajalec 22:23 17.februar 2017.

    Potem ti ne ostane drugega, kot da greš za prostovoljca na ruski strani v Donbas. 200 Eur, pa še tale portal boš razbremenil....

  • sprehajalec 22:31 17.februar 2017.

    Mislim da nimaš potrennih kvalifikacij za M-55 S, pa slovenska vojska sploh ne išče več tega, ker jih prodaja po 50k ojrov zbirateljem, stali so pa 1,75 mil. ojra komad. Da prejšnjih jugo stroškov ne štejem.\s\sSlovenska vojska potrebuje vojake, ker ...prikaži več sedanje razmerje en oficir in podoficir na vojaka je nevzdržno. Kaj bi šele bilo, če bi prištel zraven še birokrate na MORS. Prekletstvo pa je, da ni denaraj, da bi tale postavljen sistemček živel naprej brez nabojev pa zapletov....

  • Poštar Štef 23:20 17.februar 2017.

    Ko bo drzava znala ceniti in ovrednotiti delo vojakov, policistov,gasilcev, resevalcev, postarjev in .... potem ne bo problema z delavci

  • Avatar Leon
    Leon 15:12 19.februar 2017.

    Naj spomnim,da so osamosvojitelji kapitala JBTZ & Co. v 90 .letih vso krivdo za slab ekonomski položaj Slovenije krivili prav vojsko ,njeno razsipnost in številčnost ! Torej ni bila vojska kriva za slab ekonomski položaj države ? Tako jaz razumem ...prikaži več . Kako pa je danes s osamosvojitelji kapitala ?

  • Avatar čavez
    čavez 17:23 17.februar 2017.

    Vojska išče 600 vojakov in še 600 rezervistov.Za 600 € na mesec in paket prehrane Karitasa.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:03 18.februar 2017.

    Upam, da mladina ni tako neumna, da se bo borila za to gnilo državo ali pa za Američane!

  • Avatar Leon
    Leon 15:13 19.februar 2017.

    http://www.slovenskavojska.si/o-slovenski-vojski/

  • Božidar Dinič 16:02 19.februar 2017.

    pa legionela tud ni kar tko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.