Šport /sport/zimski-sporti
98 ogledov

Vonn: Jaz sem favoritinja smuka!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marialorca 21:46 09.februar 2017.

    BOGDAJ da Ilka ne sliši ene VONNovke.... tako ali tako ima svoje "težave" z "dilami" in s tekmo..... Dajmo "mir" ILKI, bo naredila vse najboljše, kot zmore.

  • matermila 08:06 10.februar 2017.

    Sanja svinja o koruzi.Go Ilka,go.

  • Papaja Popi 08:35 10.februar 2017.

    Obe ta dobri.Dajmo Ilka.

  • izRODEk 08:25 10.februar 2017.

    Katerakoli Ilka že bo, meni je zakon. Za razliko od Tine je pozitivna, duševno zdrava, na progi vidi super sneg, sonce, vse ji je v redu, nič se ne pritožuje zoper sponzorje, smučarsko zvezo, nikomur nič ne očita. Če sama ...prikaži več naredi napako, se zraven smeji, ko pove, da je tam naredila nekaj narobe,.... čisto drugačen odnos do življenja nasploh.Vonnova je definitivno kandidatka za zmago. Hkrati za prekinitev tekme in helikopterski odvoz v bolnišnico. Če bi se Ilka vozila na takšni meji, bi jo odpihnila za dve sekundi.Zdaj, če bo Vonnova prišla cela do cilja, utegne zmagati. Če bo vozila previdno, ne bo Ilke nikoli ujela.Bolj se bojim, da utegne zmago odnesti katera druga, na katero nihče ne računa. Svetovno prvenstvo je enkraten dogodek in se pogosto dogajajo presenečenja. Morda tudi zaradi visokih pričakovanj nad favoriti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.