Slovenija /slovenija/crna-kronika
244 ogledov

Voznica trčila v kolesarja, ta je umrl

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kolesar___777 16:20 30.junij 2015.

    Pravila so blesava samo za tiste ki jih ne upoštevajo , pred prehodom za pešce je potrebno hitrost prilagoditi tako , da se omogoči pešcu in kolesarju prosto pot ! Kaj boš naredil ko bo hotela prečkati cesto slabovidna ali ...prikaži več pa slepa oseba ? Mene je danes skoraj zbil motorist ko je na nepreglednem ovinku z neprilagojeno hitrostjo prek polne črte prehiteval v škarje ! Jaz sem vozil skrajno desno , tik ob črti , ob srečanju sem moral zapeljati za črto ! Drugače pa , desno pravilo je zakon v nesemaforiziranih križiščih !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:27 30.junij 2015.

    Če si voznik imaš da si defenziven pa je lahk nevem kaj. To je osnova. Zakaj se pa pri avtošoli praktično ne zgodi da se povozi kolesarja al pa neki? Ker se vozi defenzivno, previdno, z opazovanjem okolice, z preventivo. ...prikaži več Ne pa z zaspano avtomatskostjo. Na prvem mestu je odgovornost vedno na vozniku, kokrkol pogledaš.

  • patriarh 17:59 30.junij 2015.

    Vozniški izpit pa ni za veleume, kot si ti..

  • titty 19:04 30.junij 2015.

    osev=oseb

  • Nevtrino 15:21 01.julij 2015.

    @Andrej KovačičNormalen osebek tudi ne piše takih traparij, kot jih ti!

  • Xerxes 16:23 01.julij 2015.

    Vsi udeleženci v prometu nosijo enako odgovornost, tako voznik kot kolesar. Pri ohranjanju življenj pa pomaga čisto navadna kmečka pamet - šibkejši pač malo bolj pazi da ga večji ne podre.

  • STF 17:36 30.junij 2015.

    Cesticse ni za kolesarje.

  • d 18:20 30.junij 2015.

    Letos je na gorenjskih cestah umrlo že sedem osev (lani v enakem obdobju trije), od tega dva kolesarja.Prosim za prevod tega stavka. Hvala.

  • Žurnalček 23:58 01.julij 2015.

    S tole privatnostjo i osebnimi podatki , ga pa res mal biksate. Če bi hipotetično avto podrl Pleškota , abi tudi napisal , da je škripnil 60 letnik iz Grasuplega , al bi objavili ime ? Umrli v nesreči ...prikaži več je sloviti alpinist Marjan Manfreda - Marjon.

  • Xerxes 16:22 01.julij 2015.

    Če bi kolesarji vozili pravilno (na pravi strani cestišča, po pravi strani kolesarske steze), če ne bi kot strele švigali čez prehode za pešce in predvsem, če bi se zavedali, da se vsaj 1,5 t težko osebno vozilo nemore ustaviti ...prikaži več na 1cm, ter da jih lahko z lahkoto usmrti, ne bi bilo nesreč. Tako pa izsiljujejo s teorijo, da imajo itak prednost. Malo morgen.

  • Andrej Kovačič 14:58 30.junij 2015.

    normalnega kolesarja nikakor ne more avto zadet v križišču..... izsiljevanja kolesarjev in pešcev pa doživljam dnemvno, mislijo da mam bremze ko formula 1 glede na to kak se zaganjajo čez prehode brez da bi pogledali levo pa desno. še par ...prikaži več bo mrtvih preden se nekdo spametuje glede teh blesavih pravil na nesemaforiziranih križiščih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.