Slovenija /slovenija/crna-kronika
163 ogledov

Voznik ferrarija preskušal meje in dobil položnico za 1200 evrov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 09:48 02.junij 2017.

    Država mu je šenkala 600 evrov, in to tujemu državljanu, čeprav je vozil 91 km/h preveč in ogrožal vse živo - če bi se zalete v koga, preživelih ne bi bilo. Meni pa šenka le 100 evrov, če vozim 20 ...prikaži več km/h preveč, pa s tem nikogar ne ogrožam.

  • eosss 13:43 01.junij 2017.

    Uff kako je lahko 600 € poravnal kar na mestu, le od kod mu toliko denarja... :-)

  • wolf.ata 15:59 01.junij 2017.

    saj,če ga na par metrov spucaš saje na avspuhu,ti ne bo nobeden nič,drugače je,če ga skozi tiščiš in se preseravaš,drugače pa mi gre Clio 200+km/h nič takega,pa Opel Astra G(2005,105konjev) mi je 220km/h letela,sam lepa in varna vožnja je okoli ...prikaži več 110-130,tu nekje,tišanje na ful itak ni dobro za avto,tale se je peljal na štandgasu,ha,ha

  • Žurnalček 23:55 04.junij 2017.

    Jaz sem stalno nateral pasata mimo Šmarne gore do Broda na 202 , sem rekel , da sva Val 202 in jaz na isti številki ! Majhen tehnični pregled , če kaj ni v redu , pri tej hitrosti začutiš !

  • Matevž Novak 15:05 01.junij 2017.

    Za takšno kazen pa res ne rabiš rdečega stroja. Moj kolega je šel z oplom tako hitro, da je dobil identično kazen :). Seveda, v naselju!

  • zdrej 14:50 01.junij 2017.

    No, tukaj je dokaz, da je ta avtocesta bila nujno potrebna. Ta ljubljanska GAMAD pa bi še rada takrat zavlačevala odprtje. Pfuj Zidar & kompanija. Res, kje je ta človek? A se mu ni vzelo vse pomožnje pa strpalo v ...prikaži več neki zapor? Po vsej verjetnosti ne, ker bi nasrkal še kdo od tistih, ki bi morali to naredit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.