Slovenija
387 ogledov

Vplačal za dva tisočaka prispevkov, v evidenci pa še nič pokojninske dobe

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 22:22 17.maj 2016.

    miška papala.only in zlovenia !kar plačujte.

  • Dušan Jakič 22:36 17.maj 2016.

    A gre lahko ta glnila drzava ze enkrat cugrund, da lahko mladi normalno zacnemo iz nule. Ne da se mi vec gledat teh nepotizmov in nesposobnosti!

  • jakec1575 23:11 17.maj 2016.

    Ja, kje pa mislis, da so se ljudje naucil. Pri državi.

  • Enaizbutal 14:32 19.maj 2016.

    blueone.. opozori osebo, ki prostovoljno placuje prisvevek na zpiz, da ji delovna doba ne tece. poznam gospo, ki je leto in pol vplacevala 230 euro/mesecno, delala kolobocije, da je imela za placilo tega zneska, ceprav je bila brezposelna in z ...prikaži več druzino, ker je upala, da bo kmalu dobila zaposlitev in ni hotela prekiniti delovne dobe. tako je gospa izgubila vec kot 4000 euro, ki jih nihce noce vrniti, ker se pristojne sluzbe izgovarjajo ena na drugo, da niso krive, ker vplacevalci niso bili obvesceni. vrniti denarja pa nocejo. ti ljudje bi se morali organizirati in iztoziti ta denar, ki je prakticno ukraden, kam je sel, sam Bog ve.

  • blueone 18:57 17.maj 2016.

    Mene zanima kaj, če normalen državljan zamudi rok? Dajte mi odgovorit!! Vem za primer, ko oseba prostovoljno plačuje prispevek za ZPIZ ...in, če slučajno zamudi en obrok, mu pošljete brez vsakega opomina izterjavo za plačilo v znesku 25 EUR + ...prikaži več zamudne obresti....v običajni poslovni praksi se pošlje najprej opomin in ne kar izterjavo!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.