Slovenija
116 ogledov

Vse manj se nas ima za Slovence

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 19:53 29.maj 2012.

    ŠE ŽAL NAM BO, DA SMO PODARJALI DRŽAVLJANSTA.

  • Chazy Chazz 20:58 29.maj 2012.

    sj cel kp balkanskih primitivcev pol si pa " slovenec " tepen ker ne upoštevaš njihovih pravil v sloveniji pol se pa pejt demokracijo :/

  • snop 20:58 29.maj 2012.

    Treba bo ustat in začet "čistilno akcijo"!! :@

  • se_eden 20:59 29.maj 2012.

    Izjava informacijske pooblaščenke N. P. MusarSlovenija ni država, ki bi temeljila na etični pripadnosti. Slovenija je demokratična država, ki temelji na enakopravnosti vseh državljank in državljanov.

  • chamil 21:35 29.maj 2012.

    nemogu da verujem koliko nas je ostalo pravih slovenaca

  • ghz891 22:17 29.maj 2012.

    Imaš tudi cel kp Slovenskih primitivcev.

  • francek 22:18 29.maj 2012.

    V PRIMERU RAZPADA EVROPE BI SI PA LAHKO RIT OBRISALA Z EVROPSKIM DRŽAVLJANSTVOM. NISEM KSENOFOB PAČ PA REALIST.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 20:17 29.maj 2012.

    Jaz pa mislim da bi jih bilo potrebno ukinit in uvesti le evropska drzavljanstva. Potem bi tudi taki mali ksenofobni naciji kot ste vi koncno utihnili, ki v tujcih vedno vidijo strah in trepet - pa naj bodo to nemci, ...prikaži več "jugoslovani" ali pa italijani. Otrocad razvajena nacisticna.

  • Arnolfus 21:09 29.maj 2012.

    Čaki, a se niso partizani borili za slovensko besedo in slovenskega človeka, naciji pa za nemce? Zdej mi pa ni več nič jasno. Verjetno ne misliš, da so bili naši partizani v bistvu slovenski ksenofobni nacisteki?

  • Avatar atojeto
    atojeto 21:45 29.maj 2012.

    Nič čudnega. Od vseh narodov, ki živijo v Sloveniji imamo najslabše pogoje, razen sezonskih in začasnih delavcev. Boljše službe nam pobirajo tujci, ker so zelo povezani in njihovi lobiji dobro delujejo. Imam majhno stanovanje, plačo, da komaj preživim enega otroka, ...prikaži več delovni čas tri izmene. Takih nas je še ogromno in potem naj bo rodnost večja?

  • Avatar atojeto
    atojeto 23:02 29.maj 2012.

    Konkurenčnost je na zadnjem mestu, zato pa smo tam kjer smo. Res pa je da bi moral postati ritoliznik, kupiti kakšno diplomo, pobirati različne neupravičene dodatke (ločeno življenje, prebivališče 100 km od službe). V Sloveniji še vse preveč deluje VIP. ...prikaži več Imam lastne izkušnje, ko napredujejo tisti, ki najmanj naredijo, a zelo uspešno vrtijo gobec. Želim samo pošten sistem, kjer bomo plačani po sposobnostih in storilnosti. No, ampak to je moja napaka.

  • ghz891 22:27 29.maj 2012.

    Ja vidiš bolj se ti splača imeti več otrok, če imaš enega ne dobiš dovolj raznoraznih dodatkov. "Boljše službe" ti "pobirajo" tujci ker so očitno bolje kvalificirani in zainteresirani od tebe. Nevem kaj gre to enim tako v rit, velik ...prikaži več del tujcev ki se priseli iz bolj revnih okolij si dovolj želi uspeti da ne gnijejo celega življenje v revščini in takšne več kot rabimo. Postani bolj konkurenčen in boš lažje dobil zaposlitev. As simple as that... Hlapcu nobeden nebo kar tako brez razloga ponujal konja.

  • antoncek 23:24 29.maj 2012.

    Danes sem bil na Upravni enoti Ljubljana; Sektor za upravne notranje zadeve. S strankami so poslovale štiri prijazne gospe. Slovenskega priimka med nijmi ni bilo. Amen

  • Fertel 20:40 29.maj 2012.

    Državljanstva naj kar bodo, le več strpnosti in končno razuma naj že pride v glave tega naroda. Pošteno pa povem, da me je kot slovenca vedno bolj sram, da sploh sem slovenec. Bilo kje po Evropi, Balkanu itd, barabe ne ...prikaži več bi države ropale tako nekaznovano. Zato sem vedno bolj prepričan, da naj si že končno to Slovenijo vtaknejo nekam in vedno bolj razmišljam, da bi bilo bolje biti avstrijec, italijan, Hrvat itd - vsaj vedel bi, da tam barabe zapirajo in da se še splača delat in imeti državljanski ponos.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.