Slovenija
55 ogledov

"Vseeno, kaj jemo, le da je poceni"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šemefuky 22:51 21.junij 2013.

    kupovali bodo kjer ti, v erotičnih trgovinah

  • joc2013 20:34 21.junij 2013.

    Če gre tako naprej ne bo več nič važno al bo drago ali poceni, ali kvalitetno ali govno, ker bomo s kamni in palicami šli po nakupih, ker ne bo dinarjev.Samo Zoki nas lahko reši, s hrvaško - srbsko ...prikaži večo navezo in pomočjo predsednice vlade, da pridemo do pravih cen, ki jih bomo še sposobni plačevati. Ne daj se Zoki, KPK te čaka za vogalom, JJ na strehi, Cukjati na kliničnem, Grims v kanalizaciji, ne zbežiš pravici.

  • varan 20:55 21.junij 2013.

    Skladno s to logiko bo za večino prebivalstva najcenjše bivanje pod kartonskimi škatlami na ulici in brskanje po smetnjakih....know how za kaj boljšega bo dalo madagaskarsko smetišče, naša vizija.

  • zic 21:31 21.junij 2013.

    mene bolj boli, d ne znamo spodbujati slovernske izdelke in slovenska podjetja, kar so danes dokazali s prodajo mercatorja...še svojga kurca naj prodajo pa bo...

  • KOJAK 21:56 21.junij 2013.

    Lej jaz večinoma kupuje slovenske izdelke in jih že zdaj nisem kupoval v Mercatorju KER JE BIL PREDRAG!

  • zcmr 22:21 21.junij 2013.

    Dejstvo je da je drzava SLO v zadnjih letih uspela na berasko palico spraviti 40% svojih drzavljanov in ti ne gledajo kaj in kako pomembno je da je kaj za v zelodec.

  • zcmr 22:23 21.junij 2013.

    Jaz pa SLO sranja ne kupujem ker za ceno enega dobim 3 kvalitetnejse v Hoferju ali Lidlu.

  • Oxxo 22:24 21.junij 2013.

    Zanima me kje bodo zdaj kupovali težki zagovorniki Mercatorja (in veliki nasprotniki Hofferja in Lidla) in komu bodo puščali svoje evre. Bodo polnili žepe Hrvatom ali se bodo preusmerili npr. k Tuš-u?

  • mph 22:52 21.junij 2013.

    Načeloma se strinjam s tabo, vendar ne vedno, marsikaj tam kupujemo ceneje, sploh pa nimam pripomb čez njihove hišne izdelke (ampak ne pa tiste prav low cost, s črtami). Običajno naredimo kar en krog med Intersparjem, Tušem, Hoferjem in Mercatorjem. :-)

  • Oxxo 12:22 22.junij 2013.

    Glede na to kakšen "nickname" si si dal me tvoji komentariji:1. Ne presenečajo2. Ne ganejo - verjemiItak si IDI** - kar dnevno potrjuješ!

  • Šemefuky 12:50 22.junij 2013.

    Oxxo glede na to, da nisi gladek in pišeš obratno kot misliš, zakaj se odzivaš na moje komentarje, če te ne zanimajo. Mene tvoji prizadanejo in zelo se trudim, da bi ti všeč, ampak pač ne uspem. Če ti delujem ...prikaži več idiot tudi prav, vsakega je potrebno nekam spredalčkati, ti si mene že, jaz te pa ne bom, ker imaš težave sam s seboj.

  • alfredo 12:55 24.junij 2013.

    Kupujte na tržnici!

  • Pucela Fichajes 02:23 22.junij 2013.

    Rukavina changges club:http://rumoresfichajespucela.blogspot.com.es/2013/06/las-novias-de-rukavina-valencia.html

  • sash77 06:19 22.junij 2013.

    kriza gor ali dol, folk je razvajen, pred leti si vzel kruh pa si si ga namazal z margarino, če si bil na kmetih pa zaseko da si lahko fizičaro, pil pa si ribezov ali kakšen drug sirup ki je ...prikaži več bil res sirup ...Trgovine so ble majhne in za dobit si dobil samo tisto kar si resnično rabil.Sedaj pa kupujemo vsega in svašta, prigrizke take in onakve oprani od reklam in delamo škodo svojemu zdravju.

  • astro123 08:25 22.junij 2013.

    Tak je pač sedaj. Cene goriva se višajo, potegne za sabo transport, to potegne za sabo cene izdelkov. Dvignemo davek, so cene še višje. Nasploh je trend vsega navzgor. Vedno več ljudi pa je brezposelnih, vedno več ljudi ima vedno ...prikaži več manj. Kakšno hrano pa naj ljudje kupujejo kot tisto, ki si jo lahko privoščijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.