Svet
311 ogledov

Z lepo obalo so zadovoljni, ne pa s ponudbo

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ARBAJTER 19:56 11.julij 2017.

    Ja. Tri dni wifi dostopa 70 ojrov. V dobi interneta. Bem ti hrvacko.

  • ARBAJTER 19:56 11.julij 2017.

    Še dobro, da spomin še služi... D je še ostal, ostalo je stric alzhajmer popapal...

  • ARBAJTER 19:56 11.julij 2017.

    Pa še cvetka: po pol ure sem moral stat na vhodu v restavracijo, ni blo sedežev. Tako da sem na izropano večerjo hodil nič prej kot ob pol devetih. Sem se vsaj za mizo lahko takoj usedel. Kaj čem napisat? ...prikaži več A ja: Bem ti hrvacko. Napaka spodaj : kun ne ojrov.

  • partizanka 19:56 11.julij 2017.

    sem bila pred več kot 40 leti v Tuniziji, v hotelu lepše kot v apartmaju na Bolu. Ime vile na črko D.

  • k0libri 19:56 11.julij 2017.

    Vsaj eden, da jim da vedeti, da ni vsak drek zlato.

  • romy 19:56 11.julij 2017.

    Hvala za Hrvaško...je še ogromno lepih destinacij doma in v tujini..

  • McBobo 19:56 11.julij 2017.

    Bodo pač morali iti ven iz EU, če ne priznavajo zadev, ki niso ugodne za njih.

  • NeAnonimni 19:56 11.julij 2017.

    Apartma za 75€ je med cenejšimi. Dobr, da so sploh mel strgalnik.

  • Majazmaja 19:56 11.julij 2017.

    Pred dvema letoma sem bila v Tuniziji in v hotelu je bila večina gostov Rusov. Tako nemarnih, umazanih, nevzgojenih in požrešnih ljudi še nisem srečala, pa zelo veliko potujem.

  • k0libri 19:56 11.julij 2017.

    Kakšen strgalnik pa dobijo oni, ki plačajo 3000 + EUR na noč?

  • Tihana Šurbek 19:56 11.julij 2017.

    Škoda, da mediji izpostavljajo/te takšne članke, ki se opredeljujejo za negativne izkušnje na Hrvaškem. Ni treba zanetiti še večje nestrpnosti, dovolj so zakuhali že slovenski politiki. Še vedno obstaja taužnt drugih držav, kamor lahko Rusi (in drugi gosti) hodijo dopustovat. ...prikaži več Ko pridejo v Slovenijo, so ravno tako zelooo zahtevni gosti.

  • Hi5 19:56 11.julij 2017.

    Hrvaška in njena ponudba je izpod povprečja. Tisto kar nudijo naši sosedje je predpotopen turizem. Še vedno se prodaja sonce in prodnata plaža ter polpenzion za 400+ € na osebo. Potem ko greš enkrat v Grčijo, Turčijo, Egipt ali Tunizijo ...prikaži več pa ti je takoj kristalno jasno, da se splača dat 100 ali 200 € več za all inclusive in si tretiran kot kralj. Pa še tiste grde poglede hrvatov ni potrebno prenašat.

  • Hi5 19:56 11.julij 2017.

    Rusi so res najhujši turisti kar je. Kolikor sem jih videl, ni šans da pridejo skupaj na isti imenovalec s hrvaško ponudbo. Te nudijo nič od nič, prepotentni Rusi pa želijo seveda vse takoj, da dela in to za manj ...prikaži več denarja kot pa prodajajo svoje storitve hrvati.

  • Pepe007 19:56 11.julij 2017.

    Vsekakor v muslimansko državo ne grem na dopust. Grčija še mogoče, čeprav na lestvici najlepših držav na svetu, ki je bila objavljena pred dnevi pride pač na svoje mesto. To je seveda za Hrvaško in za Slovenijo.

  • Johan Spohan 19:56 11.julij 2017.

    A hrvaški politiki so pa dobri, saj stalno netijo spore s Slovenijo. Pač je že v hrvaških genih da klar jim ni po njihovo imajo rek "ne priznajem ovaj sud."

  • vladek 19:56 11.julij 2017.

    Komentatorji odspodaj,najbrž niso bili nikoli na Hrvaškem.Zahebete Hrvate tako da ostanete doma,in ne rabite potem jamrat

  • MihaPu 19:56 11.julij 2017.

    Pred leti sem bil v Tuniziji in najbolj umazani so prav isti Tunizijci, ki gostujejo v Tunizijskem hotelu, kjer otrok tepe svojo mamo in oče mirno gleda. Razmetali so vse. Skratka umazani musliji. Rusi so vesoljsko napredni za muslije. Kaj serješ vahabit en.

  • Tihana Šurbek 19:56 11.julij 2017.

    V isti koš s slovenskimi sodijo tudi hrvaški politiki. Ne si misliti, da zagovarjam ene ali druge. Ni pa prav, da posplošujete "hrvaške gene"! Tako na Hrvaškem kot v Sloveniji (in drugod po svetu) se najde šrot od ljudi, ki ...prikaži veči bi rad scuzal človeka do zadnjega centa. Stvar je samo v tem, koliko se kdo pusti izkoriščati. Pač je bumbar naletel na bumbarja :D Če bi se meni to zgodilo - pakuj kufere i ajmo ća!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 19:56 11.julij 2017.

    na hrano se čaka 40 minut,niti ni dolgo ,če je seveda vse sveže in spečeno tako da dobiš vse približno enako vroče ko ti prinesejo na mizo in če je dobro pozabiš da si čakal in je bilo vredno čakanja ...prikaži več ,pa saj do takrat popiješ kak aperitivček pa kak kozarček vina ali pa ohlajeno pivce in ti tekne hrana še bolj,za ostale neučakane je pa fast food .Ne vem kak dopust je to ,če še pri jedi ne znaš uživat in vse bi rad dobil expresno pa posledično potem samo tarnaš pa kritiziraš

  • Žurnalček 19:56 11.julij 2017.

    Ljudje moji , pojdite v septembru na Azurno obalo , hišce so v kampih cenejše kot na Hrvaškem , ker 13.09 nastopi posezona , vroče je pa tako kot poleti na Hrvaškem. Ogromni valovi in peščene obale San Rema , ...prikaži več, Canesa vse do St. Tropeja odtehtajo vso zahebancijo na Hrvaškem !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.