Svet
17 ogledov

Z rafalom na sedež satiričnega časopisa

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • depresija 16:46 07.januar 2015.

    hehe Smo se prejle na kavi pogovarjal in prišli do zaključka, kako bojo zdej vsi slovenski ksenofobi lajal čez VSE muslimane na svetu in čez džamijo v Ljubljani. Dobr smo vas prebral.. No, ne rabite bit tolk paranoični in prestrašeni. ...prikaži več Pejte lepo k maši, vas bo župnik pomiril.

  • legija 13:55 07.januar 2015.

    A majo tam tud Hanzi TV?

  • modrec 15:33 07.januar 2015.

    V zapor tudi vsaj enega politika in zaposlenega ki dela za državno varnost. Teh 12 ljudi je umrlo zaradi politikov in njihove politike ki je omogočila da so se ti morilci lahko prosto gibali v državi. Za tak napad bi ...prikaži več se moralo soditi tudi politikom.

  • 4krogci 15:53 07.januar 2015.

    Ne zagovarjam teh skrajnežev, pa vendar če se iz tebe nekdo dela norca, pa magari z karikaturami, mu vrni pa mir! Me zanima kaj bi se zgodilo če bi nek arabsi časopis zacel delat karikature glede boga in zahodne civilizacije. ...prikaži več Bi blo po vsej verjetnostiu kr isto.

  • marko 16:16 07.januar 2015.

    Jurček kaj te moti komentar,,

  • marko 16:17 07.januar 2015.

    JJ je edini pravi Slovenec

  • depresija 16:42 07.januar 2015.

    @vseimam - samo pameti in empatije ne...

  • modrec 16:57 07.januar 2015.

    Huh ste pa pametna druščina. Ko si že omenil Slovence, kaj pa ostalih 95% Evropejcev? A bimbo?

  • kapibara 18:05 07.januar 2015.

    Imeli smo VSE..:-) .zardi demokracije smo dobili še terorizem... :-(

  • asmas 18:28 07.januar 2015.

    ADMINker tako po tekočem traku brišeš komentarje ki ti niso všeč zradiraj tudi tega idiota,ki podpihuje in jebe vse ostale

  • Avatar čavez
    čavez 19:24 07.januar 2015.

    Najbolje da se ne muslimani izselimo iz tega planeta.

  • Ferluci 20:08 07.januar 2015.

    Nobena depresija nima ravno pameti na pretek.

  • maresem 20:22 07.januar 2015.

    Ja, nekoč, nekje..... kdaj že to??? V 21. stoletju zagotovo ne, kot ti prekleti musliči.

  • maresem 20:24 07.januar 2015.

    Pa kaj je tu admin tudi džihadist?!

  • Avatar čavez
    čavez 20:54 07.januar 2015.

    Le kje jih še ni.

  • Avatar čavez
    čavez 21:14 07.januar 2015.

    Na odziv terorističnega napada po europi, priporočam muslijem da začnejo pakirat kovčke.

  • Johan Spohan 21:58 07.januar 2015.

    A je ta JJ Jebač Joško? Če jih je že veliko nabrisal pol je pa res pravi.

  • jakec1575 19:45 07.januar 2015.

    Merklova je nekaj let nazaj izjavila, da je kulturni dialog mrtev in nemogoč. In prav je imela. Katerakoli vera, ki ni sposobna samorefleksije in samoironije je za en k* vera. Prepričan sem, da sta bila tako Jezus in Mohamed, če ...prikaži več sta kdaj sploh zares obstajala, veliko bolj zabavna posameznika, kot nekateri njuni fanatični sledlici. Sicer pa, če lahko karikiram je po muslimanskem koledarju Islam ravno v obdobju križarskih pohodov in "evangelizacije" primitivnega nerazgledanega sveta. Nihče od verujočih se ne vpraša, če s svojo vero, ki jo spoštujem , ne posega v moj prostor dnevno. Ta vasezagledanost. Ta nas bo vse ubila. Jaz bojevnik, Jaz mučenik, Jaz neoliberalni potrošnik. Politika pa to spretno uporablja za ustvarjanje dnevnega javnega mnenja. Morda sploh nista bila Al Kaida. Morda sta bila v funkciji nečesa.

  • KOJAK 19:46 07.januar 2015.

    Ne pozabi, da so nekje nekoč pobijali v imenu krščanske vere!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.